• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Yürüyüş İptal Edilmiştir isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 3 Mayıs 2016 / 23:20 |

  duyuru

  Oldukça kötü geçen bir sezon sonunda takımımızın küme düşme üzüntüsünü yaşıyoruz hep birlikte. Yıllarca verilen emekler sonrası 2.ligde mücadele eden takımımız maalesef kötü yönetilme sebebiyle önümüzdeki sezon 3.ligde mücadele edecek.

  Yaşadığımız bu travma sonrası aylarca dile getirdiğimiz sebepleri daha yoğun bir şekilde dile getirmeye çalıştık son hafta oynanan Orduspor maçı sonrası. Ve bu sebeplerden bir tanesi olan ve güzide camiamızın spor kamuoyunda hiç hak etmediği şekilde itibarsızlaşmasının baş aktörlerinden kulüp başkanı İsmail Hocaoğlu’nun görevden uzaklaştırılması ile haklı olduğumuz bir kez daha ortaya çıktı. İnanıyoruz ki bu başarısızlığın tüm sorumluları ilerleyen zamanlarda teker teker kulübümüzdeki etkilerini kaybedeceklerdir.

  Bilindiği üzere Bayrampaşaspor sevdalıları olarak cumartesi günü tepkimizi göstermek amacıyla Bayrampaşa Belediyesi’ne bir yürüyüş organizasyonu gerçekleştirmeye karar verdik. Fakat yürüyüş duyurumuzu yaptıktan sonra maalesef bu etkinliğimizi her zaman olduğu gibi yine kendi çıkarları amacıyla kullanmak isteyenlerin olduğunu gözlemlemekte ve bu amacı taşıyanların olduğunu duymaktayız. Bu başarısızlığın sorumlularından hesap sorulması amacıyla düzenlemeyi düşündüğümüz bu yürüyüşün amacı dışında kullanılmaması ve bugün almış olduğumuz kulüp başkanının görevden alınması gelişmesi sebebiyle yürüyüşümüzü ASKIYA ALIYORUZ.

  Taraftar olarak bizlerin saf duygularını, takımına olan sevgisini ve şu zamanlarda yaşadığımız öfkesini kendi şahsi veya siyasi çıkarları için kullanma planları içerisinde olanlarında artık kendi menfaatlerini değil, Bayrampaşaspor sevgisini yaşamalarını tavsiye ediyoruz. Nasıl ki yaşanan başarısızlığın sebebini yine bizler doğru yerde yani belediyede ve yönetimde arıyorlarsa, bu sebebi farklı yönlere çekmeye çalışmanında yine Bayrampaşspor’umuza zarar vereceğini farketmelerini ümit ediyoruz.

  Güzide kulübümüz nasıl ki yıllarca amatör liglerde mücadele ettikten sonra önce 3.lige, daha sonrada bir süredir mücadele ettiği 2.lige yükselmiş ve bizlere doyumsuz sevinçler yaşatmışsa ve bu sezon yaşanan kötü yönetim sebebiyle 2.lige veda etmişse, yaşanan hatalardan ders alınarak ve yapılan yanlışlar gözden geçirilip düzeltilerek tekrar başarılı günlere dönme yolunda önümüzdeki sezon 3.ligde mücadele edecek ve sezon sonunda bizlere tekrar şampiyonluk sevincini yaşatacaktır.

  Almış olduğumuz bu geçici iptal kararının arkasında başka sebepler arayacaklar çıkacağınıda biliyoruz. Fakat şunuda belirtmek istiyoruz. Nasıl ki aylardır gösterdiğimiz ve son zamanlarda dozajını artırdığımız tepkiler için kimseden icazet almadıysak, almış olduğumuz bu karar içinde kimseden icazet alacak değiliz. Bayrampaşaspor için maneviyat olarak akla gelmeyecek fedakarlıklar yapan bizler için önemli olan sadece kulübümüzün ve camiamızın menfaatleridir.

  Son bir sözde takımımızın için hayatından, maddiyatından veya maneviyatından fedakarlıklar yapan, gece gündüz yollar gidip tribünde sevdasını haykıran ve haykırmaya devam edecek olan taraftarlarımıza söylemek istiyoruz. Hepimizin içindeki öfke bir, hepimizin içindeki sevinç bir, hepimizin içindeki aşkta bir. Almış olduğumuz bu iptal kararının ardından gönül kırıklıkları yaşanmasını istemiyoruz. Bu yolda hep birlikteyiz, her zamanda birlikte olacağız. Herkes emin olsun ki bu iptal kararı Bayrampaşaspor menfaatleri için şu aşamada alınması gereken en doğru karardır. Kafasına en ufak bir soru takılan her kardeşimize, her abimize, her arkadaşımıza ve her taraftarımıza yüzyüze açıklama yapmaktan onur duyarız.

  Bundan sonraki süreçte gelişmelerin yakından takipçisi olacağımızın ve Bayrampaşaspor için her fedakarlıkta yine en önde olacağımızın tekrar bilinmesini istiyoruz.

  SEVDİK SENİ HERŞEYDEN ÇOK, BAYRAMPAŞA BİZE BU YOLDAN GERİ DÖNÜŞ YOK.

  AND OLSUN Kİ, DÖNECEĞİZ !!

  Saygılarımızla,

  BAYRAMPAŞALILAR

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20