• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Yollara Düşme Vakti.. isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 15 Mart 2012 / 13:50 |

  Vakit deplasman vakti, vakit arma peşinden yollara düşme vaktidir. Bu sebeple hafta sonu deplasmanda oynanacak olan Kastamonuspor-Bayrampaşa maçına deplasman organizasyonu düzenlenmektedir. Cumartesi gecesi saat 12.00’de Yahya Kemal parkının oradan hareket edecek 2 otobüs ile sevdamızın peşinden Kastamonu yollarına düşüyoruz..

  Organizasyona katılmak isteyen taraftarlarımızın belirtilen saatten önce Yahya Kemal parkında olması son derece önemlidir. Taraftarlarımızdan ricamız bu organizasyonu gezi amaçlı görenler varsa boş yere gelmemeleri ve takımını desteklemek için gelmek isteyen diğer taraftarlarımıza yer açmalarıdır. Unutulmasın ki deplasmana takımını son ana kadar destekleyecek taraftar gitmelidir. Cumartesi gecesi mümkün olduğu kadar fazla taraftarımızı otobüslere bindirmeye çalışacağız fakat otobüs sayısı az olduğundan dolayı bu deplasmana gelmek isteyen fakat gelemeyecek olan taraftarlarımız olacaktır mutlaka , imkanlar dahilinde ayarlanabilen bu otobüslerle maça gidecek taraftarlarımızın deplasman tribünün hakkını vereceğine, 90 dakika boyunca takımını destekleyeceğine inancımız tamdır. Bu otobüsler dışında kendi imkanları ile maça gelecek olan taraftarlarımızda mevcuttur.

  Tüm taraftarlarımızın bilgisine sunulur..

  BAYRAMPAŞALILAR

  Yorumlar

  1. hami çılgın dedi ki:

   seçim zamanı sahneye çıkarlar kimse merak etmesin

  2. lazo dedi ki:

   koskoca bayrampaşa belediyesi tuta tuta 2 ötöbüsmü tutmuş yaziklar olsun bayrampaşa belediyesine yaziklar olsun aydınere takıma bölemi destek olunur bu önemli maçta kazandiğin takdirde belkide play off garantilersin olmadi şampiyon olursun .. burdan bayrampaşa belediyesini kınıyorum..syglar

  3. Bayrampaşalılar dedi ki:

   Şu anda öyle bir düşüncemiz yok fakat dernekle görüşmende zarardan çok fayda olacaktır emin olabilirsin.

  4. tahir dedi ki:

   abi derneğe gdip isim falan yazdırıyomuyuz

  5. Bayrampaşalılar dedi ki:

   Otobüsleri belediye temin etti bu sebeple fiyat konusunda bir bilgimiz yok şu anda. Fakat şöyle söyleyebilirim ligin ilk yarısında Gebze deplasmanına 1 otobüs 1000 tl fiyat istemişti bizden. Eğer Kastamonu otobüslerini biz tutmuş olsaydık sanırım 2,500 tl den aşağı olmazdı. Tabi belediye devreye girince bu fiyat otomatik olarak düşüyor. Ama baştada dediğimiz gibi otobüsleri biz tutmadığımız için fiyat konusunda birşey dersek yanlış olur.

  6. usta dedi ki:

   Başkan 3 dedi Bürge 2. Ama olmadı heralde.Bi otobüs kaça gidiyoki kastamonuya kadar.Admin bilgilendirirmisin? git gel ne kadara oluyo benzin de dahil? toplam.

  7. Bayrampaşalılar dedi ki:

   5 otobüs gidilecek diye birşey söylemedik hiç bir zaman. Burgaz maçında 5 otobüs istiyoruz diye tezahurat yaptık fakat 2 otobüs ayarlanabildi. Yapacak birşeyimiz yok..

  8. bayrampaşa dedi ki:

   Hani 5 otobüs gidilecekti? 2 otobüs kimseye yetmez abi ?

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20