• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Yine Olmadı.. isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 24 Nisan 2011 / 21:25 |

  Yine olmadı , yine avucumuza kadar gelen avantajı değerlendiremedik. Sezon içerisinde 3-4 defa bu şekilde avucumuzun içine kadar gelen avantajları ve liderlik şansını elimizin tersiyle itiyoruz. Bugün kendi evimizde oynamanın verdiği avantaj ve taraftar desteği ile maça çok iyi başladık. Golüde erken bulduk ama sonrasında nedense sanki maç bitmiş gibi topu dolaştırmaya başladık. Oysaki rakibimizin erken gol yemesi sebebiyle moral bozukluğu yaşadığı dakikalarda yüklenmemiz ve 2. golü bularak daha rahat oynanamamız gerekiyordu.

  İkinci yarıda tam bir hakem faciası vardı ama buna rağmen yakaladığımız bir pozisyonda Burak’ın bomboş kaleye golü atamaması herkeste şok etkisi yaptı. Oysaki Yasin’in güzel ortası neticesinde bomboş durumda kalmıştı ve çok acemice hareket ederek kendisinden beklenmeyen bir vuruşla topu auta gönderdi.

  Geçen haftadan sonra bu haftada puan kaybı yaşamamız hiç iyi olmadı. Fikstür avantajımızı lehimize çeviremedik maalesef. Verdiğimiz acemice puanlar olmasa bu hafta bir kaç puan farkla lider durumda olabilirdik. Her ne kadar hala şampiyonluk şansımız devam etsede üzerimizdeki 4 takımın puan kaybı yaşamasını beklemek zorundayız. Ve bu takımlardan biri olan Tepecikspor ile önümüzdeki haftasonu deplasmanda karşı karşıya geleceğiz. Umuyoruzki takımımız bu deplasmanda galibiyetle dönerek şampiyonluk veya en azından play off iddaasını devam ettirir.

  Takımımıza inanıyor ve güveniyoruz. Çünkü takımımızda bu potansiyelin olduğunu biliyoruz..

  BAYRAMPAŞALILAR

  Yorumlar

  1. lazo dedi ki:

   bence bu macta hakem faciasi yoktu bayrampaşa faciasi vardi 6dakkada golu bulmuşun o gölün üstüne yatıpta kalene cekilirsen bu maci beraberede bitirirsin yenilirsinde 6 dakkada gölü bulmuşun neden o golden sonra kalene cekilirsin kalene cekilmek demek rakip takıma gol şansi vermek demektir halbukide golde attılar 1 1 olduktan sonra neden bayrampaşa tek kale oynadi götümüz tutuştu ondan 6 dakkadan itabaren son 15 dakka gibi oynayabilsekdik bu maci farklı kazanirdik burdan taşkin hocayi oynattiği korkak futbolla bu maci berabere bitirmesine sebeb olmuştur burda hakem faciasi degil korkak futbol oynatan taşkin hoca faciasi vardirr..

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20