• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Yeni hocamız Ergün ORTAKÇI isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 11 Haziran 2011 / 0:42 |

  Geçtiğimiz sezon play offları son anda kaçıran ve 2.lig kapısından dönen Bayrampaşa’mızda önümüzdeki sene takımımızın başına Ergün Ortakçı getirildi. 2009-2010 sezonunda aynı grupta bulunduğumuz grupta Balıkesirspor’u şampiyon yaparak 2.lige geçtiğimiz sezonda Ümraniyespor’u BAL liginden 3.lige çıkaran yeni hocamızdan aynı başarıları bu sene takımımızın başındada göstermesini bekliyor ve camiamız adına hayırlı olmasını diliyoruz.

  Ergün Ortakçı kimdir :

  1959 Balıkesir doğumlu olan Ergün Ortakçı futbol hayatına Sultantepespor da başladı. Daha sonra Galatasaray, Altay, Bakırköy, Düzce, Üsküdar Anadolu ve Beykoz gibi takımlarda futbolculuk kariyerini sürdüren Ergün Ortakçı, 1992 yılında aktif futbolculuk kariyerine nokta koyup, Teknik direktörlük kariyerine başladı. Adnan Dinçer gibi bir futbol üstadının yardımcılığıyla başladığı kariyerinde bir çok başarı ve şampiyonluk kazandı. Bu güne kadar Küçükçekmece, Kartal, Kasımpaşa, Eyüp, Beylerbeyi, Balıkesir ve Ümraniye takımlarında hocalık ve yardımcı hocalık görevi yapan Ergün Ortakçı’nın kariyerinde, Beykoz’u 100. Yılındaki şampiyonluğu, 2009 – 2010 senesinde aynı grupta olduğumuz Balıkesirsporu 3. Ligden, 2.lige çıkarması ve son olarak Ümreaniyesporu BAL liginden 3. Lige çıkarması göze çarpıyor.

  BAYRAMPAŞALILAR

  Yorumlar

  1. mustafa sönmez dedi ki:

   teknik direktör sorununun çözülmesi iyi oldu..millet bayrampaşaspor’u lunapark zannetmişti..ne adaylar vardı..kimisi komşusunu kimisi okeydeki dördüncüyü takımın başına geçirmeyi aklından geçirebiliyordu..ancak geçen senenin sorunları aşılmalı..sporcuların alacakları vs var..federasyona gidecekleri söylenenler var..hem onların hem de yeni transferlerin ödemeleri yönetimi zor duruma düşürebilir..Allah yardımcıları olsun. başkan şimdi neyin ne olduğunu daha iyi öğrenecek..kim onun dostu kim düşmanı daha iyi görecek..ancak teknik direktörün kariyeri ile yönetimin bugüne kadar ki tavrının karşılaştırınca yanılmayı daha çok istemeye başladım…

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20