• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Yeni Başkan Ali KAHRAMAN isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 30 Temmuz 2012 / 9:33 |

  Yaklaşık 20 gün önce yapılan olağanüstü kongre ile başkanlığa seçilen Hasan Karahan’ın geçtiğimiz günlerde görevi bırakmasının ardından kulübümüzün yeni başkanı belli oldu. Bayrampaşa Belediyesi başkan yardımcılığı görevini yürüten Ali Kahraman kulübümüze başkan olarak seçilerek göreve başladı.

  Takımımızın bu zor döneminde göreve gelerek başkanlığı üstlenen ve olası bir krize izin vermeyerek çalışmalarına başlayan sayın Ali Kahraman’a teşekkür ediyor ve başarılar diliyoruz.

  BAYRAMPAŞALILAR

  Yorumlar

  1. İNŞAALLAH düzelir dedi ki:

   ali kahraman o kadar futboldan futbolcudan anlıyoda geçen sene yönetimde değilmiydi kaç kere bizim yanımıza maçımıza geldi bizimle ilgilendi biz bile başkan olunca gördük adamı. bu arada çok iyi adam (başkan değil) arıyorsanız emekli bayrampaşa müftüsü vardır onu getirin daha iyi yönetir kulübü . üzüldüğümüz tek şey çok EMEK werdik çok çok SEVDİK 7 den 70 e heba olmasın çekilen çilelere,arkadaşlardan duyuyoruz gidişat hiçte hoş değil tam yol kaosa gidiyoruz diyolar,buzdolabı yok çamaşır mak. yok klima yok para yok masör yokmuş şaka gibi 10 gündür ayaklarımız baldırlarımız şişti sakatlık olacak diye korkuyorlar, cesuru geçici masör yapın bari bu kadardamı işten anlamıyorsunuz , bu futbolcular hakedmiyor yapılanlara yarın kimseyi bulamazsınız bumu toptan anlama bumu topçudan anlama bumu bilgi ve tecrübe

  2. Fc BayrampashaLı dedi ki:

   Bayrampaşasporumuzada böyle bir isim yakışırdı zaten. Ali kahraman üstad bu işin içinden gelen bir abimiz. Bilgi ve tecrübe anlamında başkanlığı boyunca katkısı büyük olacak tabiki futbolcuları iyi bilen ve tanıyan motive eden biri. Rabbim kendisine bu zorlu yolda hayırlısını versin hep beraber güzel günler görelim inşAllah.

  3. paşalı esnaf kemal dedi ki:

   kulaklarımla duydum futbolcuların tesiste ne kliması nede BİR tane bu sıcakta buzdolabı warmış çamaşırlarımızı bile elde yıkıyoruz bunlar yetmiyormuş gibi 20 kişilik kahvaltıya yarım kilo peynir veriyorlar aç kalıyoruz diyorlar para pul zaten yokmuş en kötüsüde takım bir haftadır idmanda masör yokmuş allah korusun sakatlık olsa futbolcunun hayatı bitecek diyorlar..bu gidişe cümle aleme rezil olacak kulüp yazıklar olsun.. BAYRAMPAŞA UYUMA TAKIMINA SAHİP ÇIK (yazdıklarımın hepsi doğru inanmayan futbolculara sorabilir)

  4. Berk Gökçen dedi ki:

   bayrampaşa yandı ah şafak başka ahh ne yaptın sen 🙁

  5. hepinizi seviyorm bayrampaşalı arkadaşlarım yeni sezonda hepimize başarılar diliyorum bayrampaşalılar……………….

  6. çetin emeç stadı yıkılmasın bali ilk sezonu çetin emeçte oynayalım

  7. Burak Eryılmaz dedi ki:

   KLİMA İŞİ OLACAKSA TRİBÜNDEN KLİMACILAR VAR YANİ : ) 05302311141 KLİMACIYIM BEN BAŞKANA DUYURULUR SAYGILAR : )

  8. metin dedi ki:

   adam eski başkan yardımcısı h.bürge döneminde şuan emekli memur.eski yönetimdeyken maçlara bile gelmezdi belediyemiz demekki kulübü tamamen sahiplendi ancak kulüp hala bayrampaşaspor,bayrampaşabelediyespor değil ona göre

  9. TOPÇU dedi ki:

   BAŞKAN OLDU DA BİR KLİMA İŞİNİ HALLEDEMEDİ BU NASIL BAŞKANLIK TOPÇULAR YANIYOR

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20