• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Yasaklara sığınan SANDIKLI isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 28 Şubat 2012 / 23:30 |

  Bir kulüp düşünün ki rakip taraftardan bu kadar KORKSUN ! Bir camia düşünün ki korktuğu bu taraftarın gelmemesi için bulunduğu ilin en yüksek makamlarından YASAK KARARI aldırtan ! Bir taraftar düşünün ki internet aleminden yazan çizen ama reele gelince geri vites yapan !

  Evet yukarıda gördüğünüz resimde bulunan yazı, kulübümüze tebliğ edilen ve taraftarımızın takımının yanında olmasını engellemek adına yasak kararıdır. Biz isterdik ki bu ülkede kanunlar adil işlesin ve hak yerini bulsun. Biz isterdik ki ilk yarıdaki maça rakip taraftar gelirken gösterilen anlayış bizede gösterilsin. Biz isterdikki karşımıza çıkacak taraftar grubu DELİKANLI OLSUN , sözünün arkasında dursun.

  Yazıda görmüş olduğunuz karar sebebiyle maalesef bu hafta deplasmanda oynanacak olan maçta takımımızın yanında OLAMIYORUZ.. Alınan yasak kararı sebebiyle bu deplasmana GİDEMİYORUZ.. Kulübümüzün tüm girişimlerine rağmen maalesef bu kararda herhangi bir değişiklik olmadı ve deplasman hakkımız engellendi. Söyleyecek söz bulamıyoruz. Söyleyecek tek sözümüz klavye delikanlısı rakip taraftaradır. Siz gidin KUMDA OYNAYIN veya gidin ETEK GİYİN..

  Takımımızın bu maçtan galibiyetle ayrılacağına ve haksızlığa uğrayan bizlere en güzel hediyeyi vereceğine yürekten inanıyor ve takımımıza başarılar diliyoruz.

  BAYRAMPAŞALILAR

  Yorumlar

  1. Hüseyin DEVELİ dedi ki:

   İyi niyetli ve yapıcı yorumlarınız için teşekkürler…Güzel söz sahibine aittir..Umarm engeller aşılacak ve takımınızı Sandıklı’da destekleyebileceksiniz…Saygılarımla…

  2. Bayrampaşalılar dedi ki:

   @ Kafam Seninle Güzel

   Bir ilin mülki idare amirlerinin vermiş olduğu kararı hiçe sayacak, ve kanunlara karşı gelecek insanlar değiliz. Elbetteki bizlerde Sandıklı deplasmanına gitmek, takımımızın yanında olmak ve desteklemek istiyoruz. Bu konuda gerek bizim tarafımızdan gerekse rakip taraftar grubu Yarenler tarafından girişimler mevcut. İnşallah olumlu haberler alacağız, almayı umut ediyoruz.

  3. Bayrampaşalılar dedi ki:

   @ Ali Açıkgöz

   Açıklamanız için teşekkürlerimizi sunarız.. Bir üstteki yazımızdada belirttiğimiz gibi. Bize 1 adım gelene biz 10 adım gideriz.

  4. Bayrampaşalılar dedi ki:

   @ Hüseyin Develi

   Sizinle ilk maçtan sonra facebook sayfamız üzerinden konuşmuştuk hatırlıyorsanız. Taş atma mevzusundan bile haberimiz olmadığını belirtmiştik ki zaten takım otobüsünün taşlanması gibi salakça birşeyin yapılması bizleride derinden üzmüştü o zamanda belirtmiştik. Yukarda Allah var sizin liderlerinden olduğunu bildiğimiz YARENLER taraftar grubu sayfasından bir tek küfür dahi okumadık duymadık işitmedik. Kulağımıza gelen başka takımlarla maçlarınızda bizlere küfür edildiği haberlerine dahi kulak asmadık. Diğer taraftar grubu sayfalarından yazılan küfürlerin son bulmamasına rağmen hiç bir zaman aynı şekilde karşılık vermedik aksine verilmemesi yönünde telkinde bulunduk. Bazı özel deplasmanlar için hazırladığımız videomuzdada belirttiğimiz gibi ” amacımızın takımımızı desteklemek olduğunu ve kurulan cümlelere itibar etmeyeceğimizi gayet uygun bir dille anlattık.

   Ayrıca yazınızda belirttiğinizin aksine hiç bir zaman KOLPA adam olduğunuzuda düşünmüş veya dile getirmiş değiliz. Dün akşam sitemize haberini koyduğumuz yasak konusunda taraftar olarak hedef aldığımız kişiler yazının sonundada belirttiğimiz gibi KLAVYE DELİKANLISI olan ve küfürlerini kusan insanlardır. Sizinle bir alakası yoktur. İstanbul’da bulunmamız dolayısıyla bizlerin içindede 3 büyük tribünü yıllarca kovalamış, özellikle SABAHLAMA dönemlerinde aktif olarak rol almış ve halen daha kovalayan yani sizin tabirinizle RACON bilen insanlar çoğunluktadır.. Bizlerde bize uzatılan dost elini geri çevirecek karakter yoktur.Bize 1 adım gelene biz 10 adım gideriz, gerek kötü yönde atılsın bu adım gerek iyi yönde. Allah nasip ederde pazar günü ilçenize gelebilirsek buna bizzat şahit olacaksınız. Selamlarımızla..

  5. Kafam Seninle Güzel.... dedi ki:

   Sayın admin, sayın tribün liderleri…

   Allah rızası için bu maça alınmasakta en az 2 otobüs kendi imkanlarımızla kaldıralım sandıklının girişine kadar gidelim. hatta 2 yol var oraya sandıklıya arkadan girelim Sandıklıyı il yapalım.meşhur edelim.Bayrampaşalılık fedakarlık ister, yapalım fedakarlığı kaldıralım otobüsleri..Şunu da anlamıyorum içinde Bayrampaşalılık ruhu olmayan başkan nasıl oluyor?
   Sıkıntı bende heralde.Ben anlayamıyorum.. Cevabını bekliyorum admin.Gerekirse 1 otobüsü ben kaldırıyım..:)

  6. Ali Açıkgöz dedi ki:

   Kamuoyunun Dikkatine;
   Bayrampaşa taraftarlarının SANDIKLI’mıza gelmeleri için Bayrampaşa Taraftar Derneği Başkanı Bahadır kardeşimize verdiğimiz sözü tutarak kulüp başkanımız Barış ŞEKER ve Onursal Başkanımız Belediye Başkanı İsmail ELİBOL’la görüştük ve bu yasağın kaldırılması için gerekli mercilerle görüşeleceğinin sözünü aldık kendilerine teşekkür ediyoruz.İnşallah bayrampaşa taraftarını burada ağırlayacağız ama şuda bi gerçek ki ilk maçta yaşananlar,otobüsümüzün taşlanması,futbolcularımızın yaralanması,staddan maç bitmeden polis zoru ile çıkarılmamız ve bu maça kadar arada geçen süreçte kutuplaşmanın üst seviyeye çıkması dolayısıyla herkes istim üstünde burası SANDIKLI,HAVASI SERT,ADAMI MERT OLUR!!!Öyle her önüne gelen elini kolunu sallayıp çıkamaz!!!Ama bizler SANDIKLI TARAFTARLARI olarak MERTLİĞİMİZİ gösterip bize uzatılan eli tutarak 90 dk HARİÇ bayrampaşa’yı dostça karşılayacağımızın sözünü veriyoruz…

  7. Hüseyin DEVELİ dedi ki:

   Arkadaşlar YARENLER TARAFTAR GRUBU olarak İnegölsporlu taraftar liderleri gelmek istediler , gerekli yardımda bulunduk,biletlerine kadar temin ettik…Sizin gelmeniz için de gerekli girişimleri yapacağız…Rıdvan BERİŞ ve Tevfik TAŞKIN’dan gerekli referansları alabilirsiniz,bizler KOLPA adam değiliz…Bize küfür edilmediği sürece biz hiçbir grupla münakaşaya dahi girmeyiz…Size ve kulübünüze de küfür etmedik….Ali açıkgöz kardeşimle beraber 15 senedir gerek Sandıklı gerek Afyon gerek Büyük takım tribünlerindeyiz…Racon bilen insanlarız..Selamlarımla

  8. Bayrampaşalılar dedi ki:

   @ Ali Açıkgöz

   Buradaki ilk maçtan sonra bizimle hiç bir ilgisi olmayan , tamamen münferit birisinin yaptığı ve bizim bile haberimiz olmayan takım otobüsüne taş atma fiili yüzünden aylardır bizlere etmediği küfür kalmayan, biz cevap vermedikçe küfürün dozunu artıran insanlarınızadır bizim laflarımız. Biz bu olayı o zamanlar sizden Hüseyin Develi ilede konuşmuştuk, durumu tam olarak kendisinede anlatmıştık. Yazınızın sonunda ne güzel belirtmişsiniz bütün camiaya mal etmeyin diye. Bu yaşanmış olan münferit olayı aylardır tamamen bizlere mal eden ne tuhaftır ki sizin kendi taraftarınızdır. Hakkını yemeyelim iki taraftar grubunuzdan sadece biri bu şekilde davranışlar içindedir ve hala devam etmektedir. YARENLER isimli grubunuzdan böyle bir davranış görmedik ve yazdığımız herşey YARENLER için geçerli değildir. Telefon numaranızı kayıt ettim ve yazınızdan sildim gereksiz aramalar yapılmasın diye. İlgili kişiye ulaştıracağım.

  9. Ali Açıkgöz dedi ki:

   İsmim ALİ AÇIKGÖZ SANDIKLI trübün liderlerinden abilerinden birisiyim bu yasağın kalkması için elimizden gelen herşeyi yapacağımızın sözünü veriyorum bizzat gerekli mercilerle yönetimle başkanla,bld başkanıyla irtibata geçeceğiz sizden yetkili birisi benimle irtibata geçsin Edit
   ayrıca BİZLER AFYON SANDIKLILIYIZ BİZİDE KOLPA BURGAZLA VEYA MUHATTAP OLDUĞUNUZ DİĞER TAKIMLARLA KARIŞTIRMAYIN gençlrin pc başındaki davranışlarını bütün camiaya mal etme aymazlığında bulunmayın

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20