• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Yapılan protesto hakkında isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 20 Ekim 2014 / 15:49 |

  Dün oynadığımız ve maalesef 2-0 mağlubiyetimizle sonuçlanan karşılaşmanın ikinci yarısında ve maç sonunda tribünlerde yapılan protesto hakkında taraftarlarımızın bilgilendirilmesidir :

  Öncelikle şunun bilinmesini isterizki dün maç sırasında ve maçtan sonra yapılan protestoların futbolcularımız veya teknik heyetimizle herhangi bir alakası yoktur. Görüldüğü üzere maç sonunda futbolcularımızı tribünlere çağırılmış ve kendilerine destek verilmiştir.

  Ligde oynanan 9 haftada sadece 2 mağlubiyeti olan bir takıma protesto neden yapıldığını düşünen taraftarlarımıza, kendimizi bir açıklama yapmak gereğinde hissettikki yalan yanlış çıkacak laflara cevabımızı peşinen vermiş olalım. Belkide her sezon futbolcuların paraları zamanında yatırılmamasına rağmen hiç bir protesto olmamışken neden şimdi böyle bir protesto yapılma gereği duyuldu açıklayalım.

  21.Aralık.2013 tarihinde yapılan son kongre sonrası seçilen kulübümüzün yeni yönetim kurulunun herkes gibi bizlerde yaşanan tüm sorunların ve sıkıntıların üstesinden geleceğini düşünmekteydik. Fakat gerek geçtiğimiz sezonun ikinci yarısında, gerek sezon boşluğunda, gerekse bu sezonun ilk 9 dokuz haftasında iyileşme yerine daha kötü bir gidişin olduğunu gözlemliyoruz.

  Geçtiğimiz sezon futbolcuların antremana çıkmayışları, maçlarda formaları yere bırakıp soyunma odasına gitmeleri, bugün düzelecek yarın düzelecek gibi sözlerle oyalanmalar, sezon bittikten sonra teknik ekiple yolların ayrılma sebepleri, yeni sezon için kadronun bile son anda kurulabilmesi, sezon öcnesi futbolcuların para alamaması sebebiyle kampa gitmeyişleri ve son anda verilen sözlerle gitmeleri,sezon başındaki Aydınspor maçına gidecek taraftarlarımızın son dakika yediği gol, sezon başında ve sezon başladıktan sonra futbolculara yapılması gereken ödemelerin sürekli gecikmesi, bu sezon maçlarımızı oynadığımız Çetin Emeç Stadyumunda maç oynayamama riski ile karşı karşıya bulunmamız borçlar ve ödemelerin gecikmesi sebebiyle maçların son anda stadımızda oynanabilmesi ve her seferinde bu yaşananların türlü bahanelerle geçiştirilmesi sonucunda Tavşanlı maçının ikinci yarısında takımımızın sergilediği futbolla sabrı taşan taraftarlarımızın yaptığı protesto.

  Her seferinde belediyemizden destek beklendiğini duymaktan artık biz taraftarlar olarak yorulduk. Belediyemizin takımımıza verdiği maddi manevi destekler inkar edilemez fakat takımımızın sürekliliğini sadece belediyemizin sağlamasıda beklenemez. Yapılan kongrede yönetimde olan isimlerin birer birer yönetimden ayrılmaları yine yukarıda yazdığımız sebepler ve daha fazlası sebebiyledir. Belediyeden gelirse gelir gelmezse gittiği yere kadarmıdır düşünülen ? Bu renklere gönül vermiş binlerce insan kimsenin umrunda değilmidir ? En önemlisi ise Bayrampaşaspor Kulübü bu kadar değersiz ve önemsizmidir ? Sezon başından bu yana futbolculara yine belediyemizin sağladığı imkanlarla kısmi ödemeler yapılarak borçların ötelenmesi güzel birşeymidir ? Yıllardır hep bahsedilir eski borçlar eski borçlar.. Bu eski borçlar hiç birşekilde azalmamaktamıdır ? son yapılan kongre üzerinden neredeyse 1 sene geçmişken neden hiçbirşey düzelmemiş aksine dahada kötüye gitmiştir ? Sahada onurlarıyla top oynayan ve bu sezon her türlü imkansızlığa rağmen 9 maçta 3 galibiyet 3 beraberlik 2 mağlubiyet alan futbolcularımızın alınterlerine yazık değilmidir ?

  Kulübümüz için elinden geleni yapmaya çalışan, imkanlarını zorlayanlara değildir bu söylediklerimiz, dün yapmış olduğumuz protestolar. Geçtiğimiz yıldan bu yana havaya verilen sözlerdir. Bu sözleri verenler, yalan yanlış cümleleri kuranlar bilmelidirki Bayrampaşa taraftarı ÇOCUK DEĞİLDİR !!

  Maddi manevi desteğini azda olsa çokta olsa hiç bir zaman esirgemeyen herkese ve her kuruma saygımızı ve teşekkürlerimizi sunmakla birlikte kulübü aldığından daha aşağılara götürmekte olanlaradır bu son sözümüz : İSTİFADA BİR HİZMETTİR !!

  BAYRAMPAŞALILAR

   

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20