• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Yanlış Kadroya Rağmen isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: ozgur | tarihYayınlanma Tarihi : 21 Şubat 2012 / 0:21 |

  Onur’un kadro dışı kaldığı bir maçta Eren ve daha izleme fırsatı bulamadığımız ama santrafor diye aldığımız Murat Kara’nın kadro dışı, Ebubekir’inde yedek olarak başladığı bir kadroyla sahaya çıktık. Tribünde golü kim atar diye tartışırken maç başlamıştı bile. Ziya’dan santrafor yaratmak nasıl bir taktik anlayışı onu hala anlamış değilim. Bonservis parasını verdik, her yerde oynatalım mantığı vardı herhalde hocada. Bayrampaşa’daki ilk maçta Ümraniye takımını çok beğenmiştim fakat onlarada bizim gibi ne olduysa çok kötü futbol oynayan bir takım olmuşlar. Defans arasına atılan her top tehlikeli oluyor. Yalnış kadroyla çıkmamıza rağmen çok pozisyon bulduk. Bu futbolla devam ederlerse lig sonunda düşen 4 takımdan birisi olurlar. İlk yarı sahada üstün görünmemize rağmen son derece etkisiz bir futbol oynadık. İlk 10 dakikada girdiğimiz fırsatları değerlendirseydik maçı erken koparabilirdik, fakat gol gelmeyince takım yine strese girdi ve bol pas hatalı, tatsız bir oyun oynadık. Golü ararken Cenk’in hatasından dolayı Ümraniye hiç aklında olmayan bir gol attı. 2 dakika sonra yine çok önemli bir fırsatı kaçırınca devre Ümraniye üstünlüğüyle bitti.

  İkinci yarı tribünlerin pozitif enerjisi takıma yansıdı. Golü nasıl buluruz diye düşünürken Özkan kendi gayretiyle iki harika golle bir anda üstünlüğü bize getirdi. Özellikle attığı ilk gol görülmeye değerdi. İkinci yarı bambaşka bir takım sahadaydı adeta. Maçın dönüm noktası elbetteki 2 – 1 iken Ümraniyenin direkten dönen topu idi. Maçın sonlarına doğru Abdullah maça noktayı koyunca uzun zamandan sonra farklı kazandığımız bir maç oldu. Oğuz’un düşüşü hala devam ediyor. İkinci yarı biraz daha derli toplu olmasına rağmen eski perfonmansından hala uzakta. Defansta Cenk ve Güray’ın uyumsuzluğu göze çarptı. İlker ve özellikle Ünal maçın iyilerindendi. Tuğrul yine 3 top kapıp, 5 top kaybetmeye devam ediyor. Şu son topları bir düzgün oynayabilse harika olacak ama… Soner etkisiz bir günündeydi, çok çalıştı ama istenileni veremedi. Özkan gemisini kurtaran kaptan oldu bu maçta. Özellikle ikinci yarı çok çalıştı ve iki harika golle takımını sırtladı. Fakat ilk yarıda sarı kartı varken yaptığı harakete kırmızı çıkmaması hem onun hem bizim şansımızaydı. Abdullah attığı iki golle kendine geldi ve çok etkiliydi. Ziya iyi niyetli olmasına rağmen defansın arasında kayboldu gitti.

  Çok kritik bir maçtan önemli 3 puanla döndük. Play – off yolundaki rakiplerin berabere kalmasıyla puan farkı biraz olsun lehimize oldu. Bir kaç kelimede Onur için yazmak lazım. Bu kadar yetenekli bir oyuncunun bu kadar basit, amatörce davranmaması lazım. Gittiği takımlar için çok önemli bir oyuncu olabilir ama hiç bir takımdan büyük değildir. Kendisine yazık etmemesi lazım, böyle devam ederse 3.ligden ötesini göremez. İnşallah bir an önce kendisine çeki düzen verir. Bu hafta evimizde düşma potasındaki Gebzespor ile oynuyoruz. İkinci yarıda lisansları yetişmediği için yeni oyuncularını oynatamadıkları Lüleburgaz maçı hariç mağlubiyetleri yok. Son 5 maçından 11 puan çıkardılar ve çok iddialı geliyorlar. Son derece zorlu bir maç olacak. Kendi evimizde en son Aralık ayının sonunda galip gelmişiz. İnşallah bu maç evimizde bu şansızlığa son verdiğimiz maç olur ve Sandıklı deplasmanına morallı gideriz. Hayırlısı neyse o olsun.

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20