• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Ve başlıyor.. isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 2 Eylül 2013 / 9:13 |

  Oldukça çalkantılı geçirdiğimiz sezon boşluğu sonrası yeni sezonun ilk haftası geldi çattı. Hafta sonu 2013-2014 sezonunun ilk maçında kendi evimizde Kızılcahamamspor ile karşı karşıya gelecek ve yeni sezona merhaba diyeceğiz.

  Geçtiğimiz sezon play offlara yükselerek yarı final oynama başarısı gösteren takımımız bu sezon yenilenen kadrosu ile kırmızı grupta mücadele edecek. Geçtiğimiz sene takımımızın başarılı grafik çizmesinde en önemli aktör olan hocamız Murat Şenvardar yönetiminde yeni sezondada iddaalı olan takımımızda hedef direkt şampiyon olarak Ptt 1.lige yükselmek. Bolu kampını ziyaret eden Taraftarlar Derneği yöneticilerimizin izlenimlerine göre takımımızın bu inançla yeni sezona hazırlandıklarını görüyoruz. İnanıyoruzki sezon öncesi yaşanan skıntılar sezon başlamasıyla birlikte yerini maçların özlediğimiz atmosferine bırakacak ve takımımız biz taraftarlarını mutlu edecek sonuçlara ve başarılara imza atacak.

  Almış olduğumuz son bilgilere göre deplasman tribünü olmamasına rağmen takımımız maçlarını 1 sezon boyunca ayrı kaldığımız ve çişitli spekülasyonlara konu olan kendi sahamız Çetin Emeç’te oynayacak. Deplasman tribünü yapılana kadar tribünlerin sol tarafı bizlere açılmayacak ve deplasman tribünü olarak kullanılacak. Umarız en kısa zamanda deplasman tribünü yapılır ve boş kalacak olan yerlerde taraftarlarımıza açılarak stadımız eski atmosferine en kısa zamanda kavuşur.

  Takımımıza ve futbolcularımıza başarılı, sakatlıklardan uzak, son dakikaya kadar mücadelenin eksik olmadığı yeni bir sezon diliyoruz.

  BAYRAMPAŞALILAR

  Yorumlar

  1. sosis dedi ki:

   davut
   hoca ya bundan sonraki yıllarında başarılar dileriz.. çok emek verdi

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20