• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  UMUTLANMAK BİR YASAK isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: ozgur | tarihYayınlanma Tarihi : 25 Ocak 2016 / 13:42 |

  kose1

  Geçen haftaki kritik Pazarspor maçından sonra bu maç çıkış maçımızdı. Herkes biraz olsun umutlanmış, heveslenmişti ama sağ olsunlar hevesimizi kursağımızda bıraktılar. 90 dakika ne yaptığını bilmeyen bir takım vardı sahada. Yaratıcı bir oyuncumuzun olmamasının eksikliğini hala çekiyoruz. Maç sıkıştığı zaman sorumluluk alacak oyuncularımız yok. Menemenspor diri ve hazır bir takım. 10 kişi kaldıktan sonra mecbur olarak daha defansif olmaları işimizi dahada zorlaştırdı. Böyle takımlara karşı bir türlü oyunu çözemiyoruz. Maçı pozisyon vermeden kaybettik. İlk atakları 87. dakikada geldi. Maç boyunca sürekli kanat bindirmeleri yaptık ama ortalar o kadar kötüydü ki ya kalecide kaldı yada auta gitti. Israrla, bir tane hava topu bırakmayan Menemenspor defansının üstüne şişirme toplarla gitmeye çalıştık. Koray ve Zekeriya iyi niyetleriyle mücadele ettiler ama şu ortalarınızı bir düzeltin be kardeşim. Kaç tane top kestiniz bir tanesi adresi bulmadı, bulanlar yanlış adresti. Mehmet Ayaz, Hasan ‘dan sonra biraz kendine getirdi o bölgeyi ama topları kullanacak adamlarımız gününde olmayınca arada kaynadı gitti. Gökhan Öztürk bu takımda ne oynuyor çözemedim. Sol kenar ise yeri değil. Orada oynayacak adam varken Gökhan’da ısrar etmek anlamsız. Feridun en kötü maçlarından bir tanesini oynadı. Birde sahanın yumuşak olacağı belli, maç öncesi ona göre kranpon seçimi neden yapılmaz ? Buz pateni izlemeye gelmiyoruz. Maç boyu yere düşmekten bir hal oldular.

  Bir maçta hakemi yazmadan geçirelim herkese yemek ısmarlayacağım. Yahu kardeşim bu liglerde eyyamcı olmayan hakem bulamayacakmıyız ? Kırmızı kartın bedelini çok ağır ödetti bize. Verdiğin kırmızı kart kararın doğru sen hala neyi eşitlemeye çalışıyorsun. Karttan sonra bütün ikili mücadeleleri rakibe verdi. Basketbolda o pozisyonlara faul çalmıyorlar, ayıptır. O pozisyona penaltı çalmak ayıp, günahtır. Elleri kapalı göğsünde, hayır neresine sokması gerekiyor ellerini onu anlayamadım. Kırmızı kartı eşitlemesi gerekiyordu, maç boyu kovaladı ilk fırsatta kendi kafasına göre eşitledi. Boşuna dememişler, iyi insandan hakem olmaz diye.

  Çok önemli bir fırsat kaçırdık alt taraftaki takımların puan kayıplarından sonra. Bu futbolla Sarıyer deplasmanında puan çıkarmak çok zor. En son üst üste iki galibiyet Nisan ayında almışız. O tarihten beri üst üste galibiyetimiz yok. Korkulu rüya görmemek için bir an önce seri galibiyetler almamız gerekiyor. Şu durumda çok zor ama kendimize gelmemiz için şart.

  Son olarak bir kaç haftadan beri bir anda kötü olan yönetime yazılar yazan yerel gazeteye bir şey yazmak gerekiyor. Çünkü yaptıkları kulübün adına zarar veriyor. Bu insanların ortamlarını, kimlerle bir anda dost olup kimlerle bir anda düşman oldukları bizim kavrayacağımız durumlar değil. Bir kaç hafta önce kanlı bıçaklı oldukları adamlarla birden dost oluyorlar yada dost olduklarıyla düşman oluyorlar. Çok fazla değil bir kaç ay önce aynı gazete ve yazarları bu yönetimin arkasında durulması gerektiğini, çok iyi işlere imza atacaklarını yazıyorlardı. Her gün şu anda salladıkları adamlarla beraberlerdi. Yahu şimdi ne değişti de birden olaylar farklılaştı. Onların yazdığı aynı şeyleri Bayrampaşa Taraftarlar Derneği yazdığı zaman bu takımın kötülüğünü isteyen çıkarcı, rant sağlayan insanlar olarak lanse eden kimlerdi acaba ? Siz yazınca doğru başkaları yazınca yanlış. Kiminle ne derdiniz sıkıntınız varsa gidin onunla halledin. Kimden ne beklentiniz varsa onları yazın. Kimse Bayrampaşa Gençlik ve Spor Kulübünün adını kötüleyemez. Kişisel çıkarlarınız için kimse gelmiyor, herkes kaçıyor türü haberler hedef aldığınız kişileri değil Bayrampaşa Gençlik ve Spor Kulübünü karalar. Kiminle sorununuz varsa kulübün adını karıştırmadan ne yapıyorsanız yapın kimsenin umurumda değil.

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20