• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  ŞOK.. Tribün Liderlerimiz Bıraktı !! isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 8 Ağustos 2012 / 9:37 |

  Tarihinde ilk defa 2.lige yükselen ve sezon öncesi bazı konular sebebiyle sıkıntılı günler geçiren kulübümüze ve taraftarlarımıza bir kötü haberde tribün liderlerimizden geldi.

  Yıllardır tribünlerimizin liderliğini yapan Faruk Bahar, Hakan Demir, Nihat Serbest ve Eren Yardımcı bu sezon itibariyle tribünlerdeki liderlik konumlarından ayrıldıklarını ve gelecek sezondan itibaren tribünlerimizde sade bir taraftar olarak bulunacaklarını bildirdiler. Son zamanlarda yaşanan bazı olayların ve camia içerisinde söylenen bazı konuşmaların bu kararı almalarına sebep olduğunu belirten tribün liderlerimiz , Bayrampaşaspor’uı sadece içlerindeki semt aşkı sebebiyle yanlız bırakmadıklarını , önümüzdeki sezondan itibaren tribün lideri vasfında olmadıkları için sette değil tribünün içinde bulunacaklarını söyleyerek en kısa sürede detaylı bir açıklama yapacaklarını belirttiler.

  Konu hakkında en kısa süre içerisinde sitemiz üzerinden bir açıklama yapılacaktır.

  bayrampasalilar.com

  Yorumlar

  1. abdullah dedi ki:

   Niyeee bütün aksilikler ardı ardına geliyor bu sene Tam şampiyon olduk diyoruz herşey güzel olucak diyoruz TAK !!! STAD yıkılacak diyorlar.Ondan sonrada AMİGOLARIMIZDA Tribünü bırakıyor.Bu taraftarın başında amigo olmazsa taraftarları ateşlemezse bu takım bir daha nasıl şampiyon olur ?

  2. mustafa dedi ki:

   Tribünü bıraksalarda onlar bizim her zaman REİSİMİZDİR !

  3. ALİA dedi ki:

   Bırakmasalar iyi olurdu,ama onlar bıraktı diye biz destek vermeyecek değiliz.elbet nice abiler çıkacaktır,abi bitmez paşada

  4. yalçın dedi ki:

   YANLIŞ ANLAŞILMASIN TAM İSABET OLMUŞ BU SEZON KARŞILACAĞIMIZ RAKİPLER BİZDEN TRİBÜN ANLAMINDADA FUTBOL ANLAMINDADA ÇOK ZORLUYACAK ABİLERİMİZİN TRİBÜN İÇİNDE YER ALMASI BİZLERE DAHA ÇOK ÖZGÜVEN VERİCEKTİR SAYGILAR ..

  5. Nazım dedi ki:

   Trübünde abi abi diyenler gelmiş burda küfür ediyolar sizin kalıbınızı.

  6. reis dedi ki:

   BUKADAR MI YORUM VAR KORKMAYIN YAZIN ONLAR HIZMETİNDE BAŞARILI OLDULAR BU ADAMLAR OLMASA ABILERI OLMASA BU CEKIRDK YİĞEN TAYFA DAYAK YERDI SEMTINİ SEVENLERI GORDUK HER OLAYDA KACANLARIDA GORDUK BU YORUM YAPAN ARKADAŞLARA BU ÇOCUKLAR GECELERİ SİZIN GBI SAKIZ ÇIĞNEMEDİ AMA AR ŞEREF SIZI NE ILGILENDIRIR TRBUN LIDERLERI DE ABILERIDE ISIN HAKKINI VERDİ AK BABA OLMADILAR SADECE KARDŞLERİNE İMKAN TANIDILAR AMA NERDE ANLIYCK KAFA VE SAVASICK YUREK SALLAYANLARA IKI LAFIM VAR BUYRUN ABI D SIZ OLUN LIDER D AMA BU ISIN SONUNDA ETEK GYMEK VAR BU ADAMLAR GİYDİRDİ GİYMEDİ BADO REİS ONLARI BIRAKMAZ..

  7. erkan dedi ki:

   güzel bi karar normal seyirci gibi gelip izlesinler lider falan olunca noluyo anca insanlara küfür edip zorla bağırmalarını istiyolar

  8. sinan dedi ki:

   hepiniz bırakın da şu takım rahatlasın 3 yıl önce kimse yoktu şimdi akbabalar geldi

  9. deniz dedi ki:

   isabet olmuş

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20