• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Toplanıyoruz! Bekliyoruz KARDEŞİM.. isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 18 Ocak 2012 / 15:37 |

  Haftalardır çektiğimiz hasret sona eriyor.. Pazar günü hem takımımıza hemde kardeşimize kavuşuyoruz. Bugünü tam bir şölene çevirmek için , takımımızı ve kardeşlerimizi meşalelerle karşılamak için TOPLANIYORUZ.. Cümle aleme hem takımımıza olan aşkımızı , hem kardeşlerimize olan sevgimizi gösteriyoruz.

  Pazar günü sabah saat 10.00 itibariyle Taraftarlar Derneğimizde buluşuyoruz. Hep birlikte gümbür gümbür stada iniyoruz.. Yahya Kemal parkının orada meşalelerle takımımızı karşılayıp , deplasman tribününün önüne kardeşlerimizin yanına iniyoruz. Sende bu coşkuya katıl, bu büyük günde sevdanın yanında ol.

  UNUTMA ! Sensiz bir kişi EKSİĞİZ !!

  BAYRAMPAŞALILAR

  Yorumlar

  1. leon dedi ki:

   güzel bi organizasyon olur insalla.şöle full stada oynamamız lazım.kimin biraz futbolla ilgisi varda bu semt içinde, pazar günü bu maça gelmezse HAİNDİR…Semtte maçın önemi iyice duyurulmalı millete.Biraz da bu manşetteki eski ve orijinal bestelerden söleyelim.İlla ki moda beste olmasına gerek yok söylenenlerin.herkesde ezberleyemiyo zaten.Hiç birşeye değişilmez senin sevgin bu dünyada…

  2. Serhat Eryılmaz dedi ki:

   Süper bir organizasyon. Bu organizasyonu düzenleyen herkese teşekkürler. Pazar günü takımımızın ve kardeşimiz İnegölün yanında olacağım.

  3. Bayrampaşalılar dedi ki:

   Tüm taraftarlarımızın başka takım atkıları ile tribüne gelmemesi rica olunur. Tribünlerimizde sadece BAYRAMPAŞASPOR ürünleri giyilmesi için yeni yaptırılan ürünler pazar gününe yetiştiriliyor.

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20