• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Teşekkürler Mustafa Sönmez.. isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 8 Temmuz 2011 / 12:14 |

  Bir insan düşünün ki; yoğun işlerine rağmen başkanlık gibi ateşten bir gömlek giyen.. Bir insan düşünün ki;  ailesinden, işinden ve özel hayatından feragat ederek kardeşlerinin yanında olan.. Bir insan düşünün ki; üzüntülerde sıkıntılarda her zaman moral aşılayan.. Bir insan düşünün ki; asla yılmayan son ana kadar herkesle ve herşeyle mücadele eden..

  Dün akşam herkesin bildiği üzere Bayrampaşa Taraftarlar Derneği olarak kongremiz yapıldı ve yeni başkan ile yönetim kurulumuz bu ateşten gömleği devir aldı. 1 seneden beri dernek başkanlığımızı yürüten ve acısıyla tatlısıyla, üzüntüsüyle sevinciyle başarılı bir şekilde bu görevini tamamlayarak dün akşamki kongrede devir eden Mustafa Sönmez abimize en azından bir teşekkür etmek istedik. Geçtiğimiz 1 sene boyunca bıkmadan,usanmadan ve yılmadan özellikle resmi konularda taraftarlar derneğimizi oldukça üst seviyelere çıkarmasından tutun, derneğimize gelen olumlu veya olumsuz baskılar karşısında dimdik ayakta durması sanırız bizler gibi tüm taraftarlarımızın takdirini kazanmıştır. Zaman zaman kendisi üzdüğümüz, sinirlendirdiğimiz olmuştur biliyoruz. Ama şunuda biliyoruzki en sert tartışmaları bile yaşamış olsak herşey derneğimizin ve kulübümüzün başarılı olması için meydana gelen çabalar sebebiyledir. Ve hiç bir tartışma olmamıştırki sonunda tatlıya bağlanmasın. Derneğimizde kimsenin kendisiyle kırgın olduğunu veya Mustafa abimizin kimseye kırgın olduğunu zannetmiyoruz ve düşünmüyoruz. Her ailede olabileceği gibi kendi içimizdede fikir ayrılığına düştüğümüz durumlarda olmuştur. Ama az önce belirttiğimiz gibi herşeyin en iyiye nasıl ulaşırız çabasıyla ve düşüncesiyle olduğunu hepimiz biliyoruz. Ve bu sebepledirki kendisine her zaman nazımızda geçmiştir ve hala daha geçecektir.

  Kendiside unutmasın ki dernek başkanlığından ayrılmış olması taraftarlıktan ayrılması anlamına gelmemektedir. Dernek başkanı sıfatıyla bulunduğu şeref tribününden, taraftar sıfatıyla bulunacağı kapalı tribüne geleceğini ve bizlerle omuz omuza olacağını biliyoruz. İlerleyen dönemlerde yaşanabilecek sıkıntılarda ve çıkmazlarda yine yanımızda olacağını biliyoruz.

  Söylenecek ve yazılacak daha çok şey var ama ne sayfalar yeter nede zaman. Bu sebeple lafı fazla uzatmadan kendisinin bizlere her zaman söylediği bir cümleyle yazımıza son veriyoruz.

  SEVİYORUZ SENİ..

  Hakkını Helal Et..

  Son bir dip not olarak Mustafa Sönmez abimizin internet sitemizde yeni sezonda yazılarıyla bizlerle birlikte olacağınıda söylemek istiyoruz.

  Saygılarımız ve sevgilerimizle,

  BAYRAMPAŞALILAR

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20