• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Teşekkür Ederiz isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 19 Şubat 2013 / 8:23 |

  Geçtiğimiz hafta sonunda oynadığımız Tokatspor karşılaşmasında uzun zaman sonra kendi semtimizdeki tribün performansını yakalayan ve galibiyette büyük rol oynayan taraftarlarımıza tribün liderlerimiz teşekkür etti. Tribün liderleri tarafından yapılan açıklama şu şekilde ;

  ” Pazar günü oynamış olduğumuz Tokatspor karşılaşması öncesi dernek lokalinde düzenlenen kahvaltıdan itibaren maçın havasına giren, gelen servislerle ve kendi imkanlarıyla stada ulaşıp tribünleri dolduran ve 90 dakika boyunca kendi semtimizde yıllardır varolan tribün desteğini, Güngören’de uzun zaman sonra tekrar yaşatan genci, yaşlısı tüm taraftarlarımıza teşekkür ederiz.

  Pazar günü takımımızın muhteşem oyununa eşlik eden ve 90 dakika susmayan taraftarlarımız alınan galibiyettede büyük pay sahibidir. Umuyoruzki bundan sonraki maçlarda bu desteğimiz kat kat artarak devam edecek ve takımımızı layık olduğu yere hep birlikte taşıyacağız, her zaman olduğu gibi takımımıza itici güç olmaya devam edeceğiz.

  Tokatspor maçındaki tribün performansı için tüm taraftarlarımıza tekrar teşekkür eder, bundan sonraki maçlarda desteğimizin artarak devam edeceğinin bilinmesini isteriz.

  Saygılarımızla,

  Faruk Bahar, Hakan Demir, Nihat Serbest, Eren Yardımcı

   

  bayrampasalilar.com

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20