• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Tekirova fotoğrafları eklenmiştir isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 1 Nisan 2011 / 8:46 |

  Tekirova Belediyespor deplasmanına giden taraftarlarımız tarafından çekilmiş olan fotoğraflar sitemizin GALERİ bölümüne ve FACEBOOk sayfamıza eklenmiştir. İlgili bölümleri ziyaret ederek çekilen resimlere bakabilirsiniz.

  bayrampasalilar.com

  Yorumlar

  1. curva sud texas dedi ki:

   Tabiki yapılıyodur.bunu bi eleştiri anlamında dile getirmiyoruz.sonuçta hepimiz bayrampaşamızın başarısı için emek harcıyoruz.sadece yoğunluğu coşkuyu arttırabilmek için fikirlerimizi sunuyoruz.mesela kalemiz dediğimiz bestelerimize konu olan demirkapı caddesi bayraklarla donatılsa, takımın 2. lig yolunda olduğu başarılar dileyen pankartlar asılsa iyi olmazmı. Bi bankalar caddesi bi kilerin caddesi terazidere caddesi ona keza. buralardan binlerce insan geçiyo.Sonuçta inanıyoruzki bu takım en kötü playoff oynayacak ve bu semt o heyecanı yaşayacakBelediye çıksın bütün billboardları donatsın. bunun gibi sayılabilecek örnekler var.maksat semti havaya sokmak coşkuyu yakalamak.Saygılar.

  2. Bayrampaşalılar dedi ki:

   Evimizde maç olduğu zamanlar genellikle maç günlerinden bir gün önce anons arabasıyla anonslar yapılıyor ve okul önlerine insanların yoğun olarak geçtiği yerlere ilanlar asılıyor. Sanırım siz denk gelmemişsiniz.. İleriki günlerde başka şekil çalışmalar içinde görüşmeler ve toplantılar yapılacaktır.

  3. curva sud texas dedi ki:

   TARAFTARLAR DERNEĞİNİN DİKKATİNE..Zaman birlik zamanıdır.Taraftar kendi arasındaki çekişmelere artık bir son verip semti harekete geçirmek için birşeyler yapmalıdır.Önümüzde sadece 6 hafta var, bunların 5′i istanbulda birde rakiplerin birbiri ile oynayacağı maçlarda düşünüldümü 2.Lige çıkmak içten bile değil. Bu fırsat elimize kadar gelmişken tüm semti uyandırmak gerekiyo tüm mahallelerin maçlara katılımını sağlamak gerekiyo.Maalesef gerekli ruhu göremiyoruz.Bi maç duyurusu bile göremiyor insanlar duvarlarda.Caddelerde sokaklarda bi tane pankart yok bayrak yok.Semtin önemli noktalarına bu takviyeler yapılmalı.Bunun için tribünün önde gelenlerine ve taraftarlar derneğine büyük iş düşüyor.Allah rızası için semti bayraklarla donatalım maç günlerini önceden anons edelim ilanlar asalım. Evimizdeki 3 maçı 3 er bin kişiye oynayalım istanbul taraftar görsün.Herkes elinden geleni yapsın.Taraftarlar derneğinin de asli görevi budur..Bu fırsat bir daha elimize gelmez….

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20