• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Tek Eksik Gol isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 5 Mart 2012 / 9:50 |

  Bu hafta sonu oynadığımız Sandıklı maçının çok değişik bir havada oynandığını söyleyebiliriz. Gerek hafta içinde taraftar yönünden yaşanan olumsuz gelişmeler ve taraftarın takımının yanında olamaması, gerek rakibin play off yolundaki rakiplerden biri olması, gerekse şampiyonluk yolundaki diğer rakiplerin birbiriyle oynaması. Bu yönlerden bakılınca aslında alınan 1 puanın hiçte yabana atılacak bir durum olmadığını söyleyebiliriz.

  Her ne kadar şampiyonluk ve play off yolundaki rakiplerin yaşadığı puan kayıplarıın olduğu bir haftada galip gelmek çok iyi bir durum olacak olsada yenilmemekte bir o kadar önemliydi. Dün maça gidemedik fakat maçta olan arkadaşlarımızdan almış olduğumuz bilgilere ve rakip taraftarların serzenişlerine bakarsak takımımızın oldukça baskılı, mücadeleci ve ısıran bir takım şeklinde maça çıktığını görüyoruz. Maç içerisinde son 10 dakika hariç oldukça baskılı bir oyun ortaya koyan takımımızın tek eksiğinin gol olduğunu üzülerek görüyoruz. Karşılaşma içinde yakaladığı 4 net pozisyonda golle buluşamayan takımımız bu pozisyonlardan 1 tanesini golle sonuçlandırabilse şu anda oldukça avantajlı bir duruma geçmiş olabilirdik. Maalesef olmadı. Bu takımın gol yollarında yaşadığı sıkıntıları çözebilmek teknik kadromuzun işi ona biz karışamayız. Fakat forvet olarak transfer edilen futbolcularımızdan en kısa faydalanmak zorunda olduğumuzu söyleyebiliriz. Takımımızın mücadeleci ve ısıran futbolunu en kısa sürede golle sonuçlandırabilmesini arzu ediyoruz.

  Bir kaç hafta önce alınan mağlubiyetler sonrasında derenin altından daha çok suların akacağını söylemiştik. Bu sular yavaş yavaş akmaya başladı gördüğünüz üzere.. Rakiplerimizin birbirleriyle oynayacakları maçları düşündüğümüzde avantajımızın halen daha devam ettiğini ve en azından play offlara kalmak için umudumuzun bitmemesi gerektiği ortaya çıktı. İnşallah bu sene şampiyon olarak veya play offlar yoluyla geçen sene kapısından döndüğümüz 2.lige çıkmış olacağız. Yeterki camia olarak hep birlikte buna inanalım.

  Takımımızın bundan sonraki maçlarda performansını artırarak seri galibiyetler alacağına inanıyor ve takımımıza başarılar diliyoruz.

  BAYRAMPAŞALILAR

  Yorumlar

  1. mtlu dedi ki:

   murat bu takıma trnsfer olmus adını duymadım suana kadar bı maç yedetten gırdı sanırım daha oynamadı. sakatmıdır nedır bu cocuk gbı yeneteklı genç topcuyu 3.ligde bulmak zor. bank asyadan gelmıs bızım takımımıza sonucta.

  2. suat dedi ki:

   her zaman heryerde en büyük bayrampaşalılar ….

  3. suat dedi ki:

   biz örnek taraftarız burgazı iyi bekliyoruz ağızlarını bozarsalar bizde onları bozarız

  4. ayhan dedi ki:

   Bu haftaki bayrampaşa-lüleburgaz maçında kadroşöyle olmalıdır: Ertuğrul,Ünal,Güray,Sinan,İlker,Abdullah,Özkan,Oğuz(Tuğrul),Ziya,Samet,Ebubekir Bu maçta bir bayrampaşalı olarak takımıma güveniyorum başarılar diliyorum.

  5. lazo dedi ki:

   aynen haklisin bülent demirkanlinin ne yaptiğini ne oynattiğini hala çözemedim eger cözen varsa yazsin…nasil bi futbol anlayayişidir bu ziya santrafor oynuor asil 4 tane santrfor klübryr konu mankeni olarakmi geldiler .. ey gidi eyy bülent hoca bu kafayla sende 2 ay sonra kovulursun.. syglar

  6. ozgur dedi ki:

   Ziyadan santrafor yaratmaya çalışırsan gol atamazsın zaten. 4 tane santrafor var. Biri kadro dışı, ikisi yedek, bir tanesini 18 e almıyorsun. Normal olarak gol atmakta zorlanırsın tabi.

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20