• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Tek Eksik Gol isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 16 Ekim 2012 / 13:30 |

  Ligde bir hafta daha geride kaldı ve maalesefki takımımız yine istenen , beklenen sonucu alamadan deplasmandan geri döndü. Haftalardır dile getirdiğimiz şanssızlığımız, basiretsizliğimiz ve top sevmemesi deyimi bu maçta doruklara çıktı resmen. Dile kolay maç boyunca oyunu rakip sahaya yıkan bir takıma sahip olmamıza rağmen, galip gelmemesi mucize diye nitelendirilecek olan fakat mucizenin gerçekleştiği bir maç yaşadık.

  Maç boyunca girilmiş olan net pozisyonların gerek rakip kalecinin kurtarışları gerekse oyuncularımızın gollük vuruşları yapamaması sonucunda bize mağlubiyet olarak döndüğünü görmek asıl üzen şey bizleri. Dün sitemize yüklediğimiz özet görüntüleri izlemiş iseniz zaten ne dediğimizi daha net anlıyorsunuz. Eğer izlemediyseniz bu yazıyı okuduktan sonra maçın özetini izleyip bize hak vereceğinizi biliyoruz. Olmuyor , olmuyor , olmuyor.. Bir türlü olmuyor. Meşin yuvarlak rakip kalenin 3 direğinin arsından çizgiyi geçmiyor.Sezon başından bu yana belkide en iyi topumuzu oynamamıza rağmen galip gelemeden maçın bitişi, üstelik mağlup olarak bitişi bizleri daha çok üzüyor. Ayrı bir parantez Abdullah’a açmamız gerekiyor artık. Yıllardır bu takımda olmasına , semti ve taraftarı en iyi tanıyan futbolcu olmasına rağmen sezon başından bu yana Abdullah’taki düşüş bir türlü düzelmiyor. Topla fazla oynama sevdası ve nedendir bilinmez sol ayakla orta yapma aşkı çok canımızı yakmaya başladı artık. Oysaki bu maçta sağ tarafta o kadar boş alan bulduki bir türlü değerlendiremedi. Üstüne topu fazla sevmesi diğer takım arkadaşlarınıda yormaya başladı artık. Geriye yardım etmemesi sağl tarafımızın felç olmasına sebep oluyor orasıda ayrı konu. Bir an önce Abdullah’ın artık şu sol ayak sevdasından ve gereksiz çalım yapma hastalığından kurtulmasını ümit ediyoruz. Yoksa daha çok canımız yanacak bu sebeple.

  Geride kalan 6 haftada alınan 5 mağlubiyete rağmen oynanan futbol ümitlerimizin tükenmesine engel oluyor buda bir gerçek. Rakibe hücum pres yapan , mücadele gücü oldukça yüksek bir takım olmamıza, pas trafiğini özellikle bu maçta gayet güzel yapmamıza ve iyi futbol oynamamıza rağmen tek ve en büyük eksik bu özellikleri taçlandıracak olan GOL.. Gol atamazsak bu güzelliklerin hiçbirinin bir tadı olmuyor çünkü gol atamayana hepimizin bildiği gibi puan vermiyorlar. Futbol olarak hak etmediğimiz fakat sonuç olarak hakkımız olan bir yerdeyiz sıralamada. Sıralamada hakkımız olan yere gelmek istiyorsak yakaladığımız pozisyonları golle sonuçlandırmalı ve alabileceğimiz puanları almaya başlamalıyız.

  Bu hafta kupada safdışı bıraktığımız Gaziosmanpaşa ile karşılaşacağız. İnanıyoruz ki haftalardır sergilediğimiz futbolu bu maçta gol veya gollerle süsleyecek ve maçtan galibiyet ile ayrılarak kötü gidişe artık dur diyeceğiz. Takımımızda bu potansiyelin olduğunu biliyor ve kendilerine güveniyoruz. Bu maçta topunda bizi sevmesi ve üzerimizdeki şanssızlığın bertaraf olmasıda ayrı bir dileğimiz tabiki.

  Takımımıza inanıyor ve güveniyoruz..

  bayrampasalilar.com 

  Yorumlar

  1. Ahmet Sezer dedi ki:

   Stad noldu yıkımı falan baslamadı ama 2.yarıya yetişçegi söylendi noldu ?

  2. yiğit dedi ki:

   hadi PAŞAA ! Bu hafta gaziyle başlasın bu seri

  3. Emre Büker dedi ki:

   Başarılar bayrampaşaspor. İnşallah alacağımız galibiyet serileri yakındır.

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20