• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Taraftarlarımızın Dikkatine isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 19 Kasım 2013 / 19:46 |

  Hepimizin bildiği üzere kulübümüz bu sezon maalesef maddi sıkıntılarla boğuşuyor. Bizlerde bu konuya sezon başında bu yana bazı durumlarda müdahil olmuş ve tepkilerimizi göstermiştik ve gerek sitemiz üzerinden, gerekse başka platformlarda bunu sıkça dile getirerek çözüm arayışları içerisinde bulunulmasını halen ifade etmekteyiz.

  Fakat özellikle son zamanlarda bu sıkıntımızın ve bu yaranın adeta kanatırcasına kaşınarak siyasi amaçlar uğruna kullanılmaya başladığını gözlemliyoruz. Aslında asıl amaçlarının takımımızın yaşadığı bu zorlukların aşılması için çaba göstermek yerine, önümüzdeki sene yapılacak seçimler öncesi bu sıkıntıları kendi lehlerine kullanmaya çalıştıklarını düşündüğümüz mecraların bu tuzaklarına lütfen düşmeyelim. Tabiki sıkıntıların çözülmesi için tepkimizi göstermek en doğal hakkımızdır fakat sadece Bayrampaşaspor’umuz için göstereceğimiz haklı tepkilerin özellikle sanal ortamlarda hakaret, küfür, aşağılayıcı cümleler…vb. kullanılarak gölgelenmesini kabul etmiyoruz ve bu sıkıntıların çözülmesi için bir geçerlilik taşıdığını düşünmüyoruz.

  Bayrampaşalılar olarak her bireyimizin farklı siyasi düşünceleri tabiki var. Fakat bizler için sözkonusu Bayrampaşaspor olduğunda bütün kimlikler bir kenara bırakılıp sadece Bayrampaşaspor kimliği taşınır. Bizim için sözkonusu Bayrampaşaspor olduğunda hepimizin rengi oy pusulası rengi değil, sadece YEŞİL KIRMIZI olur.

  Tüm taraftarlarımıza saygılarımızla duyurulur..

  BAYRAMPAŞALILAR

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20