• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Taraftarlarımıza UYARI !!! isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 15 Ağustos 2011 / 19:41 |

  Öncelikle belirtmek istiyoruz ki BAYRAMPAŞALILAR’ın facebookta kendine ait 2 sayfa dışında sayfası yoktur. Bu sayfalar daha önce belirtilmiştir. Adımıza açılan diğer sayfalar bizleri bağlamaz. Bu sayfaları açanları son kez uyarıyoruz. Açtığınız bu sayfaları kapatın !! Geçtiğimiz sene internet aleminde haddi olmayarak bazı taraftarlarımız rakip takım sayfalarına uygunsuz ve bizlere yakışmayan yazılar yazmışlardı. Görüyoruz ki bu kişiler bu senede bazı rakip takım sayfalarına yine aynı şekilde yazılar yazmaya başlamışlar.

  Bakın kardeşim ;

  Sizleri adam gibi uyardıyoruz dinlemiyorsunuz, yaşınız küçük diyoruz hoşgörüyoruz abartıyorsunuz. Ama bundan böyle bu şekilde yazılar yazan birisini görürsek çok sert şekilde cezalandıracağız haberi olsun bu kişilerin. Çoluk çocukla uğraşacak vaktimizde zamanımızda yok. Daha maça gelmemiş stadın önünden geçmemiş kısa pantalonla gezegen veletler internette posta koyar hale gelmiş. Sizlerin yazdığı bu yazılar yüzünden maçlara giden taraftarlarımız sıkıntılar yaşıyor hatta deplasmanlara gidemiyor.

  Tekrar ediyoruz ; bu şekilde davranan kimi görürsek görelim cezasını bizzat biz vereceğiz. Haddinizi bilin , kendinize gelin , bizi elaleme rezil etmeyin.

  BAYRAMPAŞALILAR

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20