• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Taraftarlarımıza Duyurumuzdur ! isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 7 Eylül 2015 / 14:03 |

  buruksevinc

  Dün oynadığımız ve rakibimiz Pazarspor’u 2-1 mağlup ederek lige 3 puanla başlamanın sevincini yaşarken maalesef dün akşam gelen şehit haberleri ile yaşadığımız bu sevinç yerini üzüntüye bıraktı.

  Geçen 3 aylık süreçte bu üzüntüleri maalesef defalarca yaşamamız içimizdeki öfkeyi en üst seviyeye çekmektedir. Geçen bu süre zarfında ve dün akşam yaşanan son olay neticesinde taraftarlarımızdan gelen yürüyelim taleplerine karşın illegal bir yürüyüş yapmak istemiyoruz. Bu süre zarfında emniyet teşkilatımızla izinli bir yürüyüş için görüşmelerimiz olmuştur.Fakat aramıza karışabilecek provokatörler, yürüyüş sonunda yaşanması kuvvetle muhtemel malum parti binasına veya üyelerine saldırı olayının getireceği olumsuzluklar sebebiyle emniyet tarafından taraftar grubu olarak bizlerin ve taraftarlar derneğimizin yürüyüşüne izin verilmemektedir.

  Daha önce defalarca teröre tepki yürüyüşleri düzenleyen ve geçtiğimiz yıllarda yapılan bir yürüyüşümüz sonunda emniyet teşkilatımızla neredeyse karşı karşıya gelen bizlerin illegal bir yürüyüş düzenlemesi beklenmemelidir. Yapılan yürüyüşlerin sadece slogan atmakla bir amaca hizmet etmediği defalarca tecrübe edilmiştir. Taraftar grubu olarak bizlerin düzenleyeceği bir yürüyüşün sadece slogan atmakla bitmeyeceği özellikle bilinmelidir. Fakat zaten terör belasıyla uğraşan emniyet teşkilatımızda görevli polislerimizle aynı safta olmamıza rağmen karşı karşıya gelmemiz söz konusu olamaz.

  Ama;

  Taraftarlarımız tarafından gelen taleplere rağmen henüz yürüme kararı almamamız kimseye aptal cesareti getirmesin. Yaşanabilecek aptalca bir hareket sonunda bilinsin ki semtimizdeki her mahalle, her sokak, her köşe başında bir anda binlerce kişi ortaya çıkacaktır. Kimse sabrımızı sınamasın, kimse aptallığa soyunmasın.. Olası bir durumda semtimiz sınırları içerisinde kopmayan bir tane kafa kalmayacaktır.

  Taraftarlarımızın içindeki öfkeyi ve nefreti biliyoruz. Emin olunki bizlerde aynı duyguları paylaşıyoruz. Fakat hepimizin bildiği bir söz vardır. Yazımıza bu sözle son veriyoruz ; SABIR EN BÜYÜK ERDEMDİR !

  BAYRAMPAŞALILAR

   

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20