• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Taraftarlarımıza duyuru !! isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 8 Kasım 2010 / 13:46 |

  Arkadaşlar bu işler bazen olağanüstü durumlarla bizi karşı karşıya koyar. Ben yalnızca şunu söylüyorum 3 senedir hemen hemen beraberiz ve çok mücadeleler verdik. Fakat bazı durumlara el atamazsak kendimizi çok yorarız. Herşeyden önce saygıyı ve dinlemeyi bilmemiz lazım deplasmanların tozunu ve yorgunluğunu beraber çekiyoruz. Bundan sonra deplasman karesinin sabit olması için çalışmalar yapılacaktır. Madem bu işte kararlıyız kararlarımıza saygı göstereceksiniz. Yeni gelişmelerden herkezi haberdar edeceğiz. Biz hepimiz gelenler aslan gibiler sıkıntı yok ama ya tribün liderlerini dinleyecekler yada bu yola veda edecekler.

  Kimse tek başına kahraman değil ama sistem çok önemli. Bayrampaşa seyircisi kahraman. Nasıl kahraman bir bütün olunca kahraman. Bunu kimse unutmasın. Tribünde liderler var bu liderler Eren, Hakan, Faruk, Nihat. Bu çocuklara saygı duyan, mücadelesine ortak olmak isteyen herkes onları dinlemek zorunda. İnanın bu sistem oluşsun yeni gelecek nesilde bu sistemin kolaylığını yaşayacak. Ya bu işi adam gibi yapalım yada bırakalım kimse bizi yormasın. Herkeste kendine sorsun biz nasıl başarılı olabiliriz.

  Çarşamba akşamı tribün toplantısı yapılacaktır. Bu çok ciddi ve son toplantı olacaktır. Bütün kardeşlerimiz davetlidir. Biz türk evladıyız en önemlisi müslümanız. Güç, kudret ve adamlılığımızla bu işleri elimizden geldiği kadar doğru yapmaya çalışıyoruz. Kimse bu işi hafife almasın. alanlar varsada 1 dakika yanımızda olmasın. Biz bu işi namus ve şeref meselesi yapmışız. Bizim gibi bakan herkes başımızın tacıdır ve birer kahramandır.

  Saygılarımla,

  BAHADIR VATANSEVER

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20