• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Taraftarlar Derneği’nde kongre zamanı isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 9 Ocak 2013 / 14:32 |

  Bayrampaşa Taraftarlar Derneği’nde kongre zamanı.. Kurulduğu günden bu yana yaptığı çalışmalarla kulübünü her alanda desteklemeye devam eden taraftarlar derneğimiz 12.Ocak cumartesi günü yapacağı kongre ile yeni başkanını ve yöneticilerini seçecek.

  Tribün liderimiz Faruk Bahar’ın başkanlığında oluşturulacak olan yeni dernek yönetiminde hedef, şu ana kadar yapılmış olan çalışmaları daha ileriye taşıyarak Bayrampaşaspor’a desteğin daha üst seviyelere çıkartılması. Yapılacak olan kongrenin tüm taraftarlarımıza ve camiamıza hayırlı olmasını dileriz.

  bayrampasalilar.com

  Yorumlar

  1. Derneğimizin yarın yapılcak olan kongresi saat 16.00’da Terazidere’de bulunan sahanın altındaki tesislerde gerçekleşecektir. Bayrampaşaspor’a gönül vermiş olan tüm taraftarlarımız derneğimizin kongresine davetlidir.

  2. Atilla Canpolat dedi ki:

   Herşeyin Hayırlısı İnşallah Bayrampaşaspor iyi 1 yerlere gelicek…

  3. semtaski dedi ki:

   Teşekkürler abi.

  4. @ semtaski

   Şu anda Berk Elitez dışında transferimiz henüz yok. Kamp bu hafta sonu büyük ihtimalle sona eriyor. Şu ana kadar 1 tane hazırlık maçı yaptık ve 3.lig takımlarından Sancaktepe ile 1-1 berabere kaldık. Yarında Bugsaşspor ile bir hazırlık maçımız var. Sağlıklı ve detaylı bilgi alamadığımız için kamp konusunda bir bilgi vermedik şu ana kadar fakat takım kamptan döndükten sonra daha detaylı ve güncel bilgileri paylaşacağız.

  5. semtaski dedi ki:

   takımdan haber yokmu abi?birtek berk elitez transferi düştü dahada düşen haber yok.hatta hazırlık maçları bile zar zor geliyor.elinizde olan bilgileri bir zahmet paylaşrmısınız?

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20