• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Taraftarımıza deplasman yasağı isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 13 Nisan 2016 / 8:05 |

  barbar

  Hafta sonu oynanacak olan ve küme düşme potasını yakından ilgilendiren Anadolu Üsküdar 1908 takımı ile deplasmanda yapacağımız karşılaşmada, Üsküdar İlçe Güvenlik Kurulu’nun almış olduğu karar neticesinde taraftarlarımıza deplasman yasağı gelmiştir.

  Sezonun ilk maçında ortada hiç bir sebep yokken rakip takım taraftarına deplasman yasağı gelmesinden sonra bu maça yasak gelmesi yüksek ihtimal olsa ve normal karşılansada alınan karardaki komik gerekçe ile birlikte bu kararı bir bayram havasında karşılayan ve ilk maçtan sonraki yalanlarına devam eden Anadolu Üsküdar 1908 kulübünü şaşkınlıkla ve gülerek karşıladık. Aşağıdaki resimde kulübün facebook sayfasındaki paylaşımını gördükten sonra bizim ilk maçta değilde sizin acaba bu maçta yasak kararı aldırmak için neler yaptığınızı merak ediyoruz açıkçası. Bu kadar korkmayın, futbol taraftarla güzeldir. Kümede kalmak için yapacağınız çirkefliklerin kanıtı olmasını istemiyorsunuz sizi anlayabiliyoruz ! Resmin üzerine tıklayarak büyük boyutta okuyabilirsiniz. Ayrıca kulüp olarak kendileri açık adreslerini verirlerse BARBAR CONAN isimli çizgi romanı kendilerine hediye etmek isteriz.

  uskudar

  İlgili kulübe ilk maçta abarttıkları kadar büyük olayların olmadığını, olmuş olsa PFDK kurulunun ceza vermemesinin mümkün olmadığını, çıkan ufak tefek olayların kendi sarhoş yöneticileri sebebiyle cereyan ettiğini hatırlatmak isteriz. İlk maçtan sonra bu konuda hazırladığımız ve kanıt niteliği taşıyan video video galeri bölümümüzde bulunmaktadır. Dilerlerse tekrar izleyebilirler.

  Alınmış olan karardaki deplasman tribüne taş atılır konusuna gelecek olursak acaba KASKLA gelsek yasak kalkar mı diye sormadan edemiyoruz. Kaskların parasını aramızda toplasak ve herkes kaskla gelse yasağı kaldırırmısınız ? 🙂

  Alınmış olan deplasman yasağı kararını aşağıdaki resimden okuyabilir ve sizlerde gülebilirsiniz.

  uskudaryasak

  Son olarak maçın oynanacağı stadyum deniz kenarında nasıl olsa değil mi ? Kaptınız mı işi ? 🙂

  Hadi bakalım.. KORKMAYIN, TİTREYİN !!

  BAYRAMPAŞALILAR

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20