• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Taraftar İçin Oynayın isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 25 Nisan 2011 / 17:25 |

  Şampiyonluğu kovaladığımız ligde artık son 3 haftaya girmiş bulunuyoruz. Nazilli maçında yaşanan puan kaybı hepimiz gibi sizleride üzdü biliyoruz. Oysa geçtiğimiz haftalara baktığımızda gümüş tepsi içinde bizlere sunulan liderlik ikramını bir kaç defa daha geri çevirdiğimizi görüyoruz. Bu maçta yaşanan puan kaybından daha önemli puanlar kaybettiğimizide biliyoruz. Şu zamana kadar yaşanan bu kayıplarda taraftar olarak bizlerin, sizlere karşı hiç bir tepkisi olmadı. Üstüne daha çok destekledik, sevgimizi daha çok verdik, peşinizden heryere gelmeye devam ettik. Çünkü bizler iyi günde değil kötü günündede takımımızın yanında olmamız gerektiğini çok iyi biliyoruz.

  Artık futbolcularımızında taraftarlarının bu fedakarlıklarına karşılık vermelerini bekliyoruz. Belki şampiyonluk sizlerin elinde değil üzerimizdeki takımların puan kaybını beklemek zorundayız. Ama kalan 3 maçı kazanmak ve elinizden geleni yapmak sizlere bağlı. Siz maçlarınızı kazanın yeter. İnanıyoruzki diğer takımlar puan kaybedecek ve hak ettiğimizi düşündüğümüz şampiyonluk kupası ellerimizde yükselecek. Yeterki isteyin. Hakemler yada başka unsurlar sizleri etkilemesin. Aksine sizleri daha çok hırslandırsın. Bu taraftara en azından bunu borçlu olduğunuzu unutmayın.

  Taraftar için oynayın.. Vurun , kırın , parçalayın.. En azından son 3 hafta bizlere bu sevinci yaşatın.. Çünkü bunu bu taraftara borçlusunuz..

  BAYRAMPAŞALILAR

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20