• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Taraftar gecemiz yapıldı isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 28 Mart 2014 / 16:14 |

  Taraftarlar Derneği’mizin düzenlediği birlik ve dayanışma gecemiz yoğun bir katılımla ve büyük bir coşkuyla gerçekleşti.

  Bayrampaşa Bld.Başkanı sayın Atila Aydıner’in, CHP belediye başkan adayı sayın Bahri Sipahi’nin, kulüp başkanımız sayın İsmail Hocaoğlu’nun, geçmiş dönem kulüp başkanlarımızın, teknik heyet ve futbolcularımız ile çok sayıda davetlinin ve taraftarlarımızın katıldığı gecede açılış konuşmasını yapan dernek başkanımız Faruk Bahar derneğimizin kulübümüze her alanda katkıda bulunurken aynı zamanda sosyal faaliyetleriylede büyük bir sivil toplum kuruluşunu olduğunu söyledi.

  Konuşmadan sonra izlenen ve 2009 yılından bu yana kısa kesitlerin sunulduğu video gösterisinde duygulu anlar yaşanırken, dernek olarak emeği geçenlere plaket sunumu gerçekleştirildi. Bayrampaşa Balkan Rumeli derneğinin gösterisi ile sona eren gecemizin sonunda taraftarlarımız hep birlikte halay çekerek tezahuratlarla geceyi sonlandırdılar.

  Taraftarlar derneğimizin düzenlediği bu geceye katılan ve desteklerini esirgemeyen herkese teşekkürlerimizi iletiyor, hep birlikte en iyiye ve en güzele ulaşma yolunda kenetlenmiş olarak yolumuza devam edileceğinin bilinmesini istiyoruz.

  Gecede çekilen fotoğraflar en kısa sürede sitemize eklenecektir.

  BAYRAMPAŞALILAR

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20