• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Takımımız kampa gidiyor isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 3 Ocak 2014 / 9:58 |

  Ligin ilk yarısında başarız bir görüntü çizen ve devre arasına girilen hafta yaptığı kongre ile yeni bir yönetim oluşturan takımımız ligin ikinci devresi hazırlıkları için kampa gidiyor.

  07.Ocak salı günü Antalya Titanic otelde kampa girecek olan takımımızda kamp öncesi futbolcularımızla yapılan görüşmeler neticesinde futbolcu alacaklarının yarısının ödendiği, kalan bakiyelerinde kampta ödeneceği bilgisini aldık.Yapılan görüşmeler neticesinde oyuncularımızdan Sedat Yeşilkaya ve Ömer Hacısalihoğlu ile yollarımız ayrılmıştır. Kendilerine takımımıza verdikleri emeklerden dolayı teşekkür ediyoruz. Nokta atışlarla ihtiyacımız olan bölgelere yapılacak olan transferlerin, takımımızın ikinci yarıda özlenen ve beklenen tabloyu karşımıza çıkartmasını sağlayacağına inanıyoruz.

  Geçtiğimiz hafta yeni başkanımız İsmail Hocaoğlu ile yapmış olduğumuz röportajda başkanımızın belirttiği hedefler doğrultusunda ilerlendiğini, ayrıca belediyemizinde verdiği desteği artırarak devam ettirdiğini görmek taraftarlar olarak bizlere ikinci devre öncesi umut aşılıyor. Yeri geldiğinde eleştirmesini biliyorsak yapılan bu güzellikler karşısındada teşekkür etmemiz gerektiğini biliyor ve verilen bu desteklerin devam etmesini diliyoruz.

  bayrampasalilar.com

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20