• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Stadımız yetişiyor mu ? isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 29 Nisan 2013 / 10:07 |

  Deprem riski sebebiyle kapalı tribünü yıkılan ve 2.ligdeki ilk sezonda uzak kaldığımız Çetin Emeç stadyumunda çalışmalarda artık sona gelindi.

  Hafta sonu gözlemlediğimiz kadarıyla stadın koltuklarının konulacağı platformlar yerlerine monte edilmiş ve stadın çatısının yarısı takılmış.Bu sezon bir türlü yetişmeyen stadımızda çalışmaların gece gündüz devam ettiğinide gözönünde bulundurursak en son şampiyonluk kutlamalarına evsahipliği yapan stadımızın bu sezonun son maçı olan Yeni Malatyaspor karşılaşmasına yetişmesi konusunda içimizde bir ümit belirdi.

  Bu hafta sonu oynanacak olan Eyüpspor karşılaşmasını kazandığımız takdirde play off kutlamalarını, son maça kalması halinde ise play offlara yükselme maçı niteliğini kazanan Yeni Malatyaspor karşılaşmasını stadımızda yapmak ve yoğun taraftar baskısı ile bu maçı kazanmak istiyoruz.

  Son maça kadar 2 haftalık bir süreç olduğunuda düşünürsek çalışmaların bu hızla devam etmesi durumunda stadın tam olarak hazır olacağını düşünüyoruz ve başta Belediye Başkanımız sayın Atila Aydıner olmak üzere tüm yetkililerden en azından son maçımız olan Yeni Malatyaspor karşılaşmasının kendi stadımızda oynanması için gerekli ilgiyi göstermelerini rica ediyoruz.

  Not : Twitter hesabı bulunan taraftarlarımızın bu konunun linkini @atilaaydiner hesabına twit olarak göndermelerini rica ediyoruz.

  BAYRAMPAŞALILAR

  Yorumlar

  1. diyar dedi ki:

   koltuklar takılmış

  2. Sayın Atila Aydıner’e Stadımız Yetişiyormu konusunun linkini ekleyerek twit atıyoruz. Twitter hesabı olan taraftarlarımızın duyarlı olmasını rica ediyoruz. Twitter adresi aşağıdadır.

   http://twitter.com/atilaaydiner

  3. @ CEMOKA74

   Sağolasın.

  4. CEMAKO74 dedi ki:

   Ben başkanımıza tweet gönderdim saygılar

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20