• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Stadımız Olduğu Yerde Kalıyor isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 1 Ekim 2012 / 19:09 |

  Sezon başından bu yana taaftarlarımız ve ilçe halkımız için en büyük sıkıntılardan biri olan stad muamması çözüme kavuştu. Belediye kaynaklarından aldığımız bilgiye göre stadımızın başka yere taşınması şu an itibariyle artık sözkonusu değil.

  Deprem riski sebebiyle yıkımına karar verilen ve bilgi kirliliği sebebiyle tepkilerin arttığı ve bizlerinde bu konuda yazılar kaleme aldığı  stadımızın son durumu belli oldu. Aldığımız bilgilere göre stadımızın olduğu yerde yeniden yapımı için belediye bütçesinden onay alındı. Buna göre stadımızın tribünlerinin bir an önce yıkımına başlanarak yerine yeni tribünler yapılması ve sezonun ikinci devresi kendi sahamızda maçların oynanabilmesi için çalışmalara başlandı. Yapılacak plan ve projeler neticesinde imzalar atıldığı anda tribünlerin yıkımına ve yeniden inşasına başlanacaktır. İlk etapta 2500-3000 kişilik kapalı bir portatif tribün kurularak ikinci yarıya yetişmesi için zaman kazanılacak.

  Yermesini ve eleştirmesini bildiği kadar övmesini ve takdir etmesinide bilen bizler, stad konusunda ilçe halkının ve taraftarlarımızın sesine kulak vererek böyle bir kararı aldıklarından dolayı başta belediye başkanımız Atilla Aydıner olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

  bayrampasalilar.com , BAYRAMPAŞALILAR , Bayrampaşa Halkı

  Yorumlar

  1. SOSA dedi ki:

   STADIN İSMİ ŞEHİT ÇETİN EMEÇ UYGUNDUR….

  2. ozgur dedi ki:

   Hangi menfaatten bahsediyorsunuz. Yerse taktiği yaptılar baktılar yemedi, seçim var kıvırdılar. Bence hala teklike bitmedi. Portatif tribün deniliyor, seçimden sonra portatif tribün kaldırılıp istediklerini yapabilirler. Rezil olmaya razıyım, inşallah yanılırım.

  3. murat dedi ki:

   Arkadaşlar şimdiye kadar resmi bi açıklama yapılmamıştı ki hep varsayımla hareket edilmişti

  4. bayrampaşa neferi dedi ki:

   @ ozgur,

   Bu stad olayını bir kişinin üzerine yıkmak olmaz bende sana katılıyorum iş buralara kadar gelmemeliydi. Bunu Atilla başkanımıza sormaya gerek yok kulübümüzün çıkarları düşünülerek hareket etmiştir zaten. Baştan oturulup müzakere edilip sıkı pazarlık yapılcaktı. Stadımızı geri aldık geç oldu ama güç olmasın. Gözbebeği semtimize yakışır bir stad istiyoruz.

  5. ozgur dedi ki:

   Stad ismi yetmez bence stadın mülkü sayın vekiline verilsin.

   Atilla başkanını görürsen sor bakalım sezon başı bunu neden yapmadılar diye. Madem bu kadar kolay niye sezon başı yapılmadı bu.

  6. bayrampaşa neferi dedi ki:

   Beklentimiz bu yöndeydi çok şükür olması gerekeni nasılsa bunu yapanlardan başta Atilla başkanımız. Ali Kahramandan ve değerli yöneticilerden Allah razı olsun. En kısa zamanda faaliyete geçilir inşallah 2. Yarıda maçlarımızı kendi evimizde oynarız ve özlemle beklediğimiz stadımıza kavuşuruz. Stad ismi olarak Vekilimiz Hüseyin Bürge ismi olsa keşke çünkü belediyedeykenede kulübümüze ve semtimizin takımlarına katkısı büyük oldu bundan dolayı bunu hak ettiğini düşünüyorum.

  7. özgür dedi ki:

   çok şükür

  8. aydın KOZAN dedi ki:

   Bu işte emeği gecen herkese sonsuz teşekkürler derler ya ASLAN yattığı yerden belli olur bizim önümüzde çetin emecte kimse duramaz sağolun tekrar

  9. BAYRAMPAŞA FC dedi ki:

   Günün en güzel haberi 🙂

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20