• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Sıradaki Gelsin isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 9 Aralık 2010 / 18:17 |

  Bu haftaki yazımıza hafta içi olmasına rağmen tribünlere gelen taraftarlarımıza, dosta düşmana takımına nasıl bağlı bir taraftara sahip olduğumuzu gösterdikleri için teşekkür ederek başlamak istiyoruz. Gerek gelecekleri olan okulları yerine içlerindeki sevda sebebiyle maça gelen liseli kardeşlerimiz, gerekse işyerlerinden izin alarak tribünlere koşan taraftarlarımız bugünkü galibiyette pay sahibi olmanın mutluluğunu ve gururunu doyasıya yaşayabilirler.

  Geçen haftaki mağlubiyetle morali bozulan fakat oynanan oyun sebebiyle ümidini kaybetmeyen takımımız ve taraftarlarımız bugün oynanacak karşılaşmanın galibiyetle biteceğini sanki biliyor gibiydi. Takımımız görülen oki özgüvenini kaybetmemiş ve rakibi grubun güçlü bir takımı olmasına rağmen sahaya kazanmak için çıkmış.

  Maç başladıktan sonra son haftalardaki gibi üstün bir oyun ortaya koymaya başlayan takımımız yakaladığı pozisyonları gole çeviremedi. Tam devre bu şekilde sona erecek diye düşünürken uzatma dakikalarında bulduğumuz golle soyunma odasına 1-0 önde gitmek ikinci yarıda daha rahat oynamamızı sağlamış oldu. İkinci yarıdada ilk yarıdaki üstün oyununu sürdüren takımımız kazandığı penaltıyı gole çevirememesine rağmen taraftarının desteği ile ataklarını sıklaştırdı. Kazanılan ikinci penaltının gol olması ile birlikte daha rahat oynamaya başlayan takımımız son dakikalarda attığı 3. gol ile hafta içi olmasına rağmen tribünlere gelen taraftarlarına güzel bir galibiyet hediye etti.

  İlk yarının bitmesine 2 hafta kala grubunda 7. sıraya yükselen takımımızın kalan 2 maçıda kazanarak ilk yarıyı ilk 5’te bitireceğine inanıyoruz.

  BAYRAMPAŞALILAR

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20