• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Silkelen ve Kendine Gel isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 25 Mart 2013 / 9:47 |

  3 hafta öncesine kadar dolu dizgin yoluna devam eden ve bizleri sevince boğan takımımıza maalesef bir haller oldu. Yenilgiyi asla kabul etmeyen, son dakikaya kadar mücadele eden, takım halinde yaptığı presle rakibi boğan ve hataya zorlayan takım gitti, yerine maçı idare etmeye çalışan bir takım geldi karşımıza. Sebebi nedir , ne değildir bilmiyoruz ama ciddi sıkıntıların olduğu gözle görülür bir gerçek.

  Bu yaşadıklarımız sizlerede tanıdık geliyormu bilmiyoruz ama play offları kovaladığımız 2010-2011 sezonunu hatırlayın. O sezonda yine rakiplerimizin altın tepsi ile sunduğu fırsatları elinin tersi ile iten bir takımımız vardı. 2.ligdeki ilk sezonumuzdada şu anki durumumuz aynı o zamanlara benzemeye başladı. Bir kaç haftadır rakiplerimizin puan kayıpları yaşadığı haftalarda yine aynı senaryo ile karşı karşıya kalıyoruz. Onlara nazire yaparcasına bizde kayıplar yaşıyoruz. Kayıplar yaşanır tamam sonuçta rakiplerimize saygımız var. Ama kendi takımımızı biliyoruz ve bu olumsuz değişimi bir türlü anlayamıyoruz. İnşallah bu haftaki maç ile birlikte gerçek hüviyetini sahaya yansıtan takımımızı izlemeye başlarız yine. Tren kaçmadan..

  Gözle görülür biçimde varolduğu belli olan bu sorunlar idarimidir, teknik olarakmıdır bilmemiz mümkün değil tabiki. Ama takımın bu gidişinin pek hayırlı olmadığıda su götürmez bir gerçek. Ve bu sorunun çözümünü bulması gereken insanlarda biz değiliz. Umuyoruzki çözüm bir an önce gelir ve takımımız 3 hafta öncesine kadar sergilediği oyunu tekrar sergilemeye başlar. Ligdeki yenilmezlik periyodunda nasılki bu takımla, bu teknik heyetle sevince boğulmuşsak, 3 haftalık periyoddaki sorunların çözümüde yine kendilerinden geçiyor.

  Bu haftaki Ofspor maçını yine Güngören’de oynuyoruz. Açılış tarihi olarak daha önce ligin ikinci yarısı denilen, sonra uzayan Alanyaspor maçı denilen, ondanda vazgeçilen Ofspor maçı denilen bir stad inşaatına sahibiz. Şimdi ise kimse bişey demiyor daha doğrusu diyemiyor çünkü inşaat hala devam ediyor ve kimse söylenenlere artık itibar etmiyor. Bizde artık şu maç bu maç diye kafa yormaktan usandık ve inşallah en kısa zamanda diyoruz.

  Bir paragrafta taraftarı hor gören, umursamayan zihniyete açmak gerekiyor. Kimlerin ne düşündüğünü bilmiyoruz ama takımın gerçek sahibi olan taraftarın sabrı fena halde zorlanmaya başladı bu bilinsin. Yeni bir oluşumla dernek yönetimini yenileyen ve o günden bu yana elinden gelenin en iyisini yaparak takımına desteğini esirgemeyen taraftarlara reva görülen davranışlar unutulmasınki bu zihniyetin tepesine sonunda balyoz gibi inecektir. Körfez deplasmanı için işinden gücünden ailesinden feragat eden, o soğukta sabahın köründe toplanmaya başlayan taraftar saat 10’da geleceği söylenen otobüsleri beklerken ağaç oldu.

  Telefon üstüne telefonlarla sorunu aşmaya çalışan ve saat 12’de gelen otobüslerle yola düşen taraftarların maça yetişmek için acele etmesi bir felaketle sonuçlanmış olsaydı bunun hesabını nasıl verecekti saygıdeğer ! insanlar merak ediyoruz. Maç başladıktan sonra stada yetişen taraftarların hiç maça yetişememesi hatta Allah korusun evlerine dönemeyişi durumlarında hesabını kimse veremez haberiniz olsun. Sağa sola yapılan gezilerde gözünün yaşına bakılmayan otobüslerin semtinin peşinde yollara düşen insanlara hor görülmesini anlamakta güçlük çekiyoruz. Kimse keyfinden düşmüyor yollara bu bilinsin, semtinin takımı yanlız kalmasın diye uğraşıyor bu insanlar gencinden yaşlısına kadar.

  Takımımıza bundan sonraki maçlarında başarılar diliyoruz.

  İnanıyoruz, Güveniyoruz, Vazgeçmiyoruz..

  bayrampasalilar.com

  Yorumlar

  1. hasan dedi ki:

   ali başkan tarihe geç ptt ye at bizi imparator ol

  2. mustafa dedi ki:

   PAŞAM SEN RAHAT OL BÜTÜN HER ŞEYİN ÜSTESİNDEN GELİRSİN MERAK ETME SEN AYAKTA OLDUĞUN SÜRECE BİZİM YIKILMAYA NİYETİMİZ YOK…..

  3. pascal dedi ki:

   bütçe sıkıntısı nedeniyle banka asyaya çıkmak istenilmiyor deniliyor enteresan!..

  4. pascal dedi ki:

   bu kadar ruhsuz futbol burnuma kötü kokular gelmesine neden oldu,inşallah tahmin ettiğim gibi değildir…

  5. Rico dedi ki:

   Takımın iyi oynadığı maçlarda ki kadroyla son ruhsuz dediğimiz takım arasında çok fark var bütün kafa maçları kazanan bi kadromuz vardı sahada öyle gönülden oynayan adamlar lazım bize

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20