• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Seni Böyle Görmek isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 8 Ekim 2012 / 13:34 |

  Artık stadımızda oynayamama uğursuzluğumu demeli , şanssızlıkmı demeli yoksa beceriksizlikmi demeli bilmiyoruz ama bir gerçek varki dün 4. mağlubiyetimizi aldık ligde. Oyuna bakacak olursanız daha önceki maçlarda olduğu gibi yine hakedilmeyen bir mağlubiyet olduğu konusunda sanırız herkes hemfikirdir. Fakat tabiki futbolda önemli olan sonuçtur. Ve bu sonuçlar lehimize değilde aleyhimize geliştiği sürece maalesef herkesin için bir umutsuzluk kaplıyor.

  Dünkü maçta iki bireysel hatadan gelen iki gol ve bunun neticesinde oluşan bir mağlubiyet ile karşı karşıya kaldık yine. Oysaki yediğimiz gollerden sonra kaleciyle karşı karşıya kalıpta kaçırdığımız  2-3 net pozisyonumuz gol ile sonuçlansa şu anki durumumuzdan çok daha farklı bir durumda olacağımız aşikar. Dün ilk yarıda takımımızın bu sezonki en iyi futbolunu oynadığını söyleyebiliriz aslında. Sağlı sollu gelişen ataklar , yakalanan net pozisyonlar ne ararsak vardı ama en önemli şey yoktu. GOL.. Eğer böylesine bir maçta gol atamıyorsan ve rakibin senin hatalarını değerlendirip yakaladığını atıyorsa sorunu futbolcu kardeşlerimizin kendisinde araması gerektiğini düşünüyoruz. Takım halinde iyi oynadığımız bir maçta bireysel hatalar ön plana çıkıyorsa maalesef bu hataların düzeleceği yönünde herkes umutsuzluğa kapılıyor. Bu hatalar sadece yediğimiz gollerde değil elbette. Atağa çıkarken gereksiz yapılan çalımlar, hızlı oynama isterken profesyonel bir oyuncuya yakışmayacak şekilde acemice hareketler kısaca herşey vardı bu maçta. Ama içimizdeki umudun tamamen bitmemesinin en büük sebebi takım halinde baştada dediğimiz gibi aslında çokta kötü olmayan bir oyunumuz var. Bu oyunu sonuca götürecek ayaklarda iş bitiyor hepimiz farkındayız. Ama maalesef bu ayakların sahibi olan futbolcularımız farkında değil sanırız bu eksikliklerin. Umuyoruzki onlarda bu aksaklıkların farkına varırlar bir an önce ve hak etmediğimiz mağlubiyetlerden bir an önce kurtuluruz, çünkü bu takımın aslında çok daha güçlü bir potansiyele sahip olduğunu biliyoruz.

  5 haftada alınan 4 mağlubiyet zaten Güngören’e alışamayan taraftarlarımızıda tribünlerden daha çok uzaklaştırmaya başlayacak diye korkuyoruz. Semtimizde oynayacağımız maç ile burada oynayacağımız maçlar arasında tribün bakımından dağlar kadar fark var. Bu farkı azaltmanın veya gidermenin en büyük yoluda ümit veren sonuçlardan geçiyor. Kimse takımdan her maç galip gelmesini tabiki beklemiyor. Sonuçta yeni olduğumuz bir ligde haddimizi bilerek oynamak gerektiğini , Fakat önümüze çıkan fırsatlarıda değerlendirmemiz gerektiğini hepimiz çok iyi biliyoruz. Ama özellikle kendi sahamızda alacağımız galibiyetler tüm olumsuzluklara taraftarın göğüs germesine yardımcı olacak. 3 sene önce 3.lige ilk çıktığımız sezon daha kötülerini yaşadı bu taraftar. Bir sonraki sene olmadık mağlubiyetlerle karşılaştı bu taraftar. Ama hiç bir zaman takımına sırt dönmedi, her zaman destekledi yanında oldu. Bunun en büyük sebebi bu taraftarların semtine aşık olmasıydı. Hala daha aşık b taraftar semtine fakat takımının formasını giyen futbolcularında bunun farkında olmasını istiyor.

  Futbolcu her zaman kendine oynar her zaman. Öncelik kendisidir bu gerçektir. ama bir futbolcu hem kendisi hemde kulübü için oynarsa işte o zaman birşeyleri kendi adına başarmış demektir. Bizlerde futbolcularımızın kendileri için ve üzerlerinde taşıdıkları forma için oynamalarını bekliyoruz. Biz tüm futbolcularımızın iyi niyetli olduğunu düşünüyoruz. İçlerinde art niyetli olan kişiler olduğuna ihtimal getirmiyoruz. Fakat takımımıza duyduğumuz büyük sevginin her yanlışa doğru dememizi gerektirmediğini çok iyi biliyoruz. Heleki bir veya birkaç kişinin takım huzurunu bozacak davranışlar içinde olabileceğine ihtimal dahi vermek istemiyoruz. Bu sevgimizi ve desteğimizi suistimal eden veya etmeyi düşünen kim varsa yeri ve zamanı geldiğinde en büyük tepkiyi alabileceğinide unutmasın..

  Yazımıza burada son verirken son satırlarımızı dün 2.golden sonra taraftarlarımızın söylediği bir besteye ayırıyoruz. Umuyoruzki en kısa zamanda futbolcularımız kendine gelir ve özlenen, beklenen hüviyetlerine bürünürler.

  İçimde bir huzursuzluk , almış başını gidiyor

  Seni böyle görmek varya , inan bana çok koyuyor..

  bayrampasalilar.com

  Yorumlar

  1. @ lazo

   Alican Tez’in sözleşme feshi facebook sayfamızdan o akşam duyurduğumuz üzere kaçırdığı goller değil disiplinsiz davranışları sebebiyledir. Geçen sene Onur’da olduğu gibi kendisinin disiplin konusunda nasıl bir yapıya sahip olduğunu kimse bilemezdi sanırım.

  2. lazo dedi ki:

   alican tez yerinde ben olsaydim altay macinda yakaladiği pozisyonlari gözüm kapali atardim yaziklar olsun böle bi adami trasfer etmişler şimdi ne oldu kovdular yazik bu klübün cok parasi var galiba böle bidon trasferler yapiolar araştirmadan etmeden…

  3. ramo dedi ki:

   alican tezel kovulmuş

  4. galip dedi ki:

   adını bile bilmediğimiz başkan ve yönetimi ne iş yapar şu hocanın ve takımın haline bak bu kötü gidişata kim dur diyecek uyanın millet sonra çok geç olacak

  5. lore dedi ki:

   hıocaaaaa stoper ne ıs yaparrr
   hıc bır kafa topu alamadı yazıkk elektrık dıregımı o bırde tecrube dıyorsun 2 tane bankasya macı var

  6. mehmet dedi ki:

   yeni bir ligde yeni bir takımız unutmayalım daha iyi olacağız

  7. mehmet dedi ki:

   içerde yenildiğimiz 3 takımda ilk 3 te, moral bozmayalım

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20