• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Sen, Ben yok.. BİZ VARIZ ! isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 27 Mart 2013 / 10:01 |

  Son günlerde sanal ortamda ve bazı yerlerde tribünlerimizdeki taraftarlarımız arasında bazı sıkıntılar olduğu konuşulmaktaydı. Bunun üzerine dün akşam Taraftarlar Derneğimizde bu sıkıntıların kaynağını bulmak ve çözüme kavuşturmak adına taraftar kardeşlerimizle görüşmeler gerçekleştirildi. Sıkıntı olduğu söylenen, aslında tamamen iletişimsizlikten ve incir çekirdeğini doldurmayacak şeylerden oluşan bu sorunlar yapılan görüşmeler neticesinde çözüme kavuşturuldu.

  İlerleyen günlerde bu ve bunun gibi gerçekleşmesi muhtemel sıkıntılara karşı bir açıklamayı yapma gerekliliğini duymaktayız. Herkesin bildiği üzere ve çoğu tribünde olduğu gibi bizim tribünümüzdede semtimizin her mahallesinden, her köşesinden taraftarlarımız bulunmaktadır. Fakat diğer tribünlerden farklı olarak bizim tribünümüzdeki bu insan çeşitliliği söz konusu Bayrampaşa tribünü olduğunda tek ses, tek nefes olarak tribündeki yerlerini almaktadır.

  Tribünlerimizde mahalle, cadde, sokak gibi ayrımlar yoktur ve asla olmayacaktır. Bazı durumlarda iletişimsizlikten kaynaklanan sıkıntılar elbette yaşanmaktadır. Fakat Taraftarlar Derneği bu gibi durumlarda insanların birbirleriyle diyalog kurabilmesi, sorunların çözüme kavuşturulabilmesi için vardır ve olmaya devam edecektir. Hepimizin üst kimliği BAYRAMPAŞA’dır. Semtimizde birçok amatör kulüp olmakla birlikte, bu kulüplere gönül veren veya başka sebeplerle ilişkisi bulunan taraftarlarımız elbette mevcuttur. Fakat hiç bir kulüp, hiç bir mahalle, hiç bir cadde, hiçbir sokak veya semtimizin hiç bir bölgesi söz konusu BAYRAMPAŞA TRİBÜNÜ olduğunda bu kimliğini öne çıkartacak davranışlarda bulunamaz. Söz konusu BAYRAMPAŞALILAR olduğunda Sen, Ben ve O ayrımı biter BİZ olur.

  Tribünlerimizde gün geçtikçe artan pankart çalışmaları gözlemleniyor herkesin gördüğü ve bildiği üzere. Bu pankartların çoğunluğu dernek yönetimindede bulunan bir kardeşimiz tarafından hazırlanmaktadır ve Taraftarlar Derneğimiz tarafından asılmaktadır. Bu pankartların dışında herhangi bir bölgeyi temsil eden ve BAYRAMPAŞA ile ilgisi olamayan bir pankartın tribünlere asılması geçtiğimiz yıllarda yasaklanmıştı. Bu kararın alınmasındaki sebep taraftarlarımız arasında bir ayrım meydana gelmemesi ile ilgiliydi. Bu kararımız olduğu gibi durmaktadır fakat bazı yanlış anlaşılmaların önüne geçmek gerektiğine inanıyoruz. Tribün önüne asılacak pankartlar BAYRAMPAŞASPOR’umuzla ilgili olmalıdır. Takımımıza hitaben hazırlanmış olan pankartların altına ufak bir ibareyle bu şekilde bölge, mahalle, cadde, sokak ismi yazılmasında bir mahsur yoktur. Pankart yapmak isteyen ve asmak isteyen taraftarlarımızın bu pankartları maçtan 1 gün önce Taraftarlar Derneğimize getirerek görüş almaları herhangi bir sorun yaşanmasının önüne geçilmesinde faydalı olacaktır.

  Malumunuz üzere takımımız 2.lige çıktığından beri tribünlerimize gelen taraftarlarımızda haliyle değişkenlik göstermektedir. Buda gayet doğal olan ve bizleri oldukça mutlu eden gelişmelerdir. Yukarıda yapmış olduğumuz açıklama hem tribünlere yeni gelmekte olan taraftarlarımızın bir sorun yaşamaması, hemde yıllardır tribünde olan taraftarlarımızın bir sıkıntı ile karşılaşmamaları içindir. Taraftarlarımız arasında meydana gelmesi muhtemel sıkıntılara tribündeki büyükler anında müdahale etmektedir. Fakat gözden kaçan bazı durumlar yaşanabilir ve böylesi durumlarda taraftarlarımızın sıkıntılarını Taraftarlar Derneğine gelerek bizlere ulaştırmaları hem bir an çözüme kavuşturulmasında hemde sıkıntıların büyümesinin önüne geçilmesinde yardımcı olacaktır.

  Kimse şunu unutmasın ki; BAYRAMPAŞALILAR BİR BÜTÜNDÜR ve her zaman bir bütün olarak KALACAKTIR.

  BAYRAMPAŞALILAR

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20