• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Sebep belli , sonuç nedir ? isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 20 Ocak 2016 / 18:50 |

  arma

  Gün geçmiyorki takımımızın bu sezon yaşadığı skandalların ardı kesilsin, şimdide forma krizi !

  Geçtiğimiz hafta sonu deplasmanda Pazarspor’u 3-0 mağlup ederek ligin ikinci devresine umutlu başlangıç yapan takımımızda gözden kaçan ufak ! bir detay yeni bir skandala yol açtı. Takımımıza devre arasında katılan futbolcumuz Mehmet Ayaz’ın maçta giydiği formada ne takımımızın arması, nede kulübümüzün sponsor reklamı yer almadı.

  Pazarspor maçında yaşanan bu dikkatsizlik maalesef kulübümüzün ne denli kötü yönetildiğinin yeni bir kanıtı olarak karşımıza çıktı. Aylardır dile getirdiğimiz fakat bazı çevreler tarafından kulak kapatılan ve bizlere tepkiye dönüşen sorunlar kulübümüzün spor camiasında dalga geçilecek bir duruma düşmesine sebep oluyor. Kulüpte görevli olanların veya görevde olduğu sanılan kişilerin futbol takımımızın veya daha doğru tabirle camiamızın düştüğü duruma ne derece önem verdiğini merak ediyoruz.

  Camiamızın, kulüp başkanının yeniden göreve gelmesiyle içinde bulunduğu durumdan daha kötü durumlara düşmesini artık ne kadar izleyeceğiz ? Çok değil 2 sene önce mali zorluklar içerisinde olmasına rağmen aldığı başarılarla parmakla gösterilen, ülkedeki tüm otoriteler tarafından takdir edilen, üst düzey paralar ödeyemeyeceği bilinmesine rağmen futbolcuların gelmeye can attığı kulübümüzün yaşadığı skandalların sebebi bilinmesine rağmen hala neden sonuca kavuşturulmadığını içimiz acıyarak merak ediyoruz.

  İlk başkanlığa geldiği günden bu yana yalan laflarla peynir gemisi yürütmeye çalışan ama artık sokaktaki çocukların bile inanmadığı kulüp başkanının bu vurdumduymazlığına ne zaman neşter vurulacak ? Bayrampaşaspor ne zaman kurtulacak ?

  Belki yine gözden kaçmıştır diye hatırlatalım. Formaları kontrol ettiniz mi? Eksik olan armayı ve sponsor reklamını diktiniz mi ?

  BAYRAMPAŞALILAR

  Not : Haberde kullanılan resim paşavizyon gazetesinden alınmıştır.

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20