• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Sarıyer – Bayrampaşa isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 27 Ocak 2016 / 10:37 |

  sariyermaci2

  Son hafta aldığı mağlubiyet ve sergilediği isteksiz futbolla taraftarlarını üzmeye devam eden takımımız pazar günü deplasmanda grubumuzun iddaalı ve köklü takımlarından Sarıyer ile karşı karşıya geliyor.

  Taraftarlar ve camia olarak takımımızın son dakikaya kadar mücadeleyi bırakmadan ve yenilse dahi elinden geleni yaptığını görmek istiyoruz. Her ne kadar rakibimizin gücünü ve puan cetvelindeki yerini bilmemize rağmen, futbolcularımızın sahada iki takımında 11 kişi ile yer alacağının ve karşılaşmanın her sonuca açık olduğunun bilincinde olarak sahaya çıkmalarını istiyoruz.

  Sonuç her ne olursa olsun maçın bitiş düdüğü çalana kadar sahada mücadele gücü yüksek bir takım görmek istediği tekrar ifade ediyor ve takımımıza başarılar diliyoruz.

  Bu maçta taraftarlar olarak bizlerde takımımızın yanında tribünlerde yer alacağız. Bayrampaşalılar’a yakışacak biçimde deplasman tribününde yerimizi alacak ve sonuç ne olursa olsun 90 dakika takımımıza desteğimizi esirgemeyeceğiz. Maça gelecek olan taraftarlarımızın pazar günü saat 10.30’da Yahya Kemal Parkı’nda bulunması gerekmektedir. Maça otobüslerle gidilecektir.

  Sen sahada , biz tribünde.. Haydi BAYRAMPAŞA..

  BAYRAMPAŞALILAR

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20