• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Sabrımızı sınamayın ! isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 9 Ekim 2011 / 22:52 |

  Sporda şiddet yasası gibi yasalar çıkartarak taraftarları maçlardan soğutup uzaklaştıracağınıza, bugünkü gibi hakem forması giyip maça çıkan ve bir takımın kaderiyle oynayan eyyamcıların taraftarı şiddete yöneltmemesi için türk futbolundan uzak tutun.  Sezon başından bu yana aldığı karar gereği buraya gelen her takımı alkışlayan taraftarı çıldırtmasını bildi bu eyyamcılar. Bayrampaşa taraftarı çok büyüktür. Her zamanda sözünün arkasındadır. Ama kimse bu taraftarı yanlış anlayıpta hor görmeye kalkmasın, uyuyan devi uyandırmasın. Yoksa hiç kimse için iyi şeyler olmaz ve hiç kimse güvende olmaz. Bunu herkes böyle bilsin ve kendine gelsin. Bu cümleleride üstüne alan alsın. İster hakemler alsın, ister futbolcular alsın, ister teknik heyet alsın, isterse yönetim, istersede taraftara gülerek orta parmağını gösteren şerefsiz futbolcular  alsın. Kimse taraftarla, kimse BAYRAMPAŞALILAR’la oynamaya kalkmasın , kimsede bu taraftarın SABRINI SINAMASIN..!!!

  Bir takımın taraftarı kendi takımını heryerde desteklemeye gider, hakkıdır. Ama bu taraftar daha maç başlar başlamaz küfür etmeye başlarsa bu taraftardan hakkını alır. Takımına tezahurat yapabilirsin, rakip takımı bozmaya yönelik tezahuratlarda yapabilirsin. ama kalkıp küfür edersen heleki bunu BAYRAMPAŞA’da yaparsan o küfürlerin hesabınıda sorarlar adama. Sonunda ne olur, yağmuru bahane edersin 80.dakikada tribünlerde kaçar gidersin. Futbolcun çıkar bu taraftara gülerek orta parmağını gösterirse o parmağı çevirir münasip bi yerine sokarlar burada. Kimseyle sorunumuz yok dediysek , kimsede bu karara güvenerek kafasına estiği gibi davranamaz bu semtte. Herkes akıllı olacak, olmazsada hakettiğini alacak bu saatten sonra.

  Bugün çok değişik ve tuhaf bir maç oynandı Çetin Emeç stadında. İlk yarı oldukça kötü bir Bayrampaşa izledik. Futbolcularımız öyle bir durumdaydıki bu yağmurlu havada nereden geldik der gibi sahaya çıkmışlardı. İki pas yapmaktan aciz , şut çekmekten aciz, sağa sola koşan ama neden koştuğunu bilmeyen bir Bayrampaşa vardı. Yediğimiz iki golü nasıl yediğimizi hala çözebilmiş değiliz zaten. Biri Hüseyin’in topuğuna çarpıp girdi , bir diğeri çocukken oynadığımız alman kale gibi. Teknik heyetimizin kadro seçimide bir şaşkınlık oluşturmuştu bizde.

  İkinci yarıda ise yapılan oyuncu değişiklikleri ve Yasin’in girmesi çok şeyi değiştirmişti. Dalga dalga gelen bir Bayrampaşa vardı sahada. Sağdan soldan heryerden akın akın toplar gönderiliyordu rakip kaleye. Bunun neticesindede 2 tane gol geldi. Gol gelmesine geldi ama atılandan fazlası kaçtı. Bayrampaşa kendi kimliğine bürününce sahada sinsize bekleyen 2 tane güç ele aldı sazı. Kapalı tribünün önünde her atakta alakasız şekilde ofsayt bayrağını çeken ve Bayrampaşa’ya dur demeye çalışan bir yan hakem, onun kaçırdığı pozisyonlardada saçma sapan hareketlerde bulunan orta hakem. Afyon takımının oynadığı bir maça Uşak bölgesinden üstelik Afyon’lu bir hakem veren federasyonun veya MHK’nın içinde bu hakem atamalarını gerçekleştiren kim varsa neye dayanarak böyle bir atama yaptığını çok merak ediyoruz. Bugün çok kötü şeyler olabilirdi bu hakemler yüzünden. Meydana gelen olaylardan daha büyükleri olmadıysa bunun için bu taraftara teşekkür etsin herkes.

  Takımımızı ikinci yarıda oynadığı oyundan dolayı kutluyor, bu yağmura rağmen tribünlere gelerek takımına destek veren tüm taraftarlarımıza teşekkür ediyoruz.

  BAYRAMPAŞALILAR

  Yorumlar

  1. CAFER ADALI dedi ki:

   SN HOCAM İKİ TANE SAMET E ALİ KAFADAR A NASIL O KADAR SABRETTİN İÇİMİZ YANIYOR HOCAM FORVET BASMIYO HOCAM TAKIM DEFANSI KUSURA BAKMA FORVETLE BAŞLAR NERDE HOCAM HEP KAÇAK OYNUYORLAR HOCAM İÇİM YANIYOR HOCAM

  2. mehmet dedi ki:

   takımında defansında iki tane kule var üç gol yiyoruz yok böyle bir şey. başka bir şey demek istemiyom

  3. Furkan dedi ki:

   Başından Sonuna Kadar Doğru Aynı Fikirdedir Herkes De .

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20