• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Play Off’un Şifreleri isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: hakan kartal | tarihYayınlanma Tarihi : 19 Mayıs 2013 / 17:06 |

  Kulup tarihinin en büyük başarısını göstererek 1.lig kapısında olan Bayrampaşaspor için söylenecek çok söz var. Bu başarının mimarlarını yürekten kutluyorum öncelikle.

  Öğrendiğim kadarıyla kırmızı gruptan olacak ilk rakibimiz. Yoğun geçen maç trafiğinin ardından ligin son maçı olan Malatyaspor önünde tamamen yedek takımla çıkarak ligdeki en farklı yenilgisini aldı bu takım. Düşünün ki bu takım ligde 2 farklı yenilgiden ötesini almadı hiç bir maçta. İyi sakladı Murat hoca takımı. Bence iyi de yaptı. Malatyaspor neredeyse tam kadro oynayarak ilk yarıdaki mağlubiyetin rövanşını almış oldu. Yorgunluk olacak mı bakacağız, play off gösterge olacak. Takımdaki sakatlık riski bulunan oyuncuların di,nlendirilmesi de gerekiyordu belki de. Bu teknik kadronun bileceği iş elbette.

  Şimdi kırmızı gruptaki takımlara bakacak olursak karşımıza en güçlü rakip olarak Hatay çıkıyor. Geçtiğimiz yıl 3.lig 1.grupta şampiyon olarak direkt üst ligi gören güney temsilcisi oyun yapısıyla fazlasıyla tehdit oluşturuyor. Özellikle dış saha maçlarında gayet dirençli oynuyorlar. İç saha galibiyetleri onları buraya getirdi. Dikkat ederseniz geçtiğimiz yıl 3.ligden çıkan Bayrampaşaspor, inegöl ve Hatay şu an 1.lig play offu gördüler. Bu yıllardır alışılmış asansör takım düşüncesini de tarihe gömmüş durumda. Ancak bu yılın en başarılı takımlarını sıralamaya aldığımızda Bayrampaşaspor uzak ara 1.sıraya koyulmalıdır. Kötü başlanan bir lig akabinde hoca değişimi, ara transfer kumarının tutması, dayanışmanın zirve yapması bu seviyede bir takım yapısı için büyük bir başarıdır.

  Fethiyespor için çok sözüm yok. İnişli çıkışlı bir grafikleri var. Tempolu bir oyun yapısı yok. Bayrampaşa için en kolay rakiplerden biri olabilir ege temsilcisi. Ama yine de erken konuşmamakta yarar var.

  Tepecik ise fethiyeden farksız bir sene geçirdi. KIrmızı grupta vasat takım çokluğu yüzünden play off gördüklerini düşünüyorum. Daha önce de dediğim gibi beyaz grup takımları kırmızı gruptan daha şanslılar eşleşmelerde. Ve şampiyonun yüksek ihtimalle beyaz gruptan çıkacağını düşünüyorum.

  Son olarak Nazillispor dahil edildi bu takımların arasına. Buğsaşın sorunları nazilli için piyango oldu. Ben hatay kadar tehlikeli buluyorum Nazilliyi.

  Genel olarak ben bu takımın play off yolunda başarılı olacağına inanıyorum. Bu yıl zaten play off görerek büyük iş başardılar. bundan fazlasını yapmalarını beklemek hayalcilik olmaz.

   

  Başarılar BAYRAMPAŞASPOR’uma…

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20