• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Play Off Hayırlı Olsun isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 23 Nisan 2012 / 13:46 |

  Tam 12 maçtır mağlubiyet yüzü görmeyen takımımız bu hafta sonu kazanmış olduğu galibiyetle 2.lige yükselebilmek için play offlara katılmaya hak kazandı. En son 23.haftada alınan Beşikdüzü mağlubiyeti sonrası çıkışa geçen takımımız Kırıkkalespor’uda geçerek adını play offlara yazdırdı. Gönül isterdiki şampiyon olarak direkt 2.lige çıkma başarısı gösterelim fakat özellikle ligin ilk yarısında kendi evimizde kaybettiğimiz puanlar sebebiyle bu hayalimizi gerçekleştiremedik. Tek tesellimiz kardeş takımımız İnegölspor’un bu başarıyı göstererek grubumuzda şampiyon olması ve 2.lige direkt olarak çıkması oldu.

  Ligin bitimine 3 hafta var ve bundan sonraki maçlarımız sadece play off sıralamasındaki yerimizi tayin edecek. TFF’nin bu yılki statüsüne göre puan sıralamasında 2-3-4 ve 5.sırayı alan takımlar arasında kura çekimi yapılarak eşleşmeler belli olacak. Play offlarda oynayacağımız ve telafisi olmayacak olan muhtemel iki karşılaşma sonunda umuyoruz ki 2.lige çıkma başarısını göstereceğiz. Özellikle geçtiğimiz sezon Ünyespor’un başında olan ve play offlarda 2.lige yükseltme başarısı gösteren teknik direktörümüz Bülent Demirkanlı bu konuda bizim için önemli bir şans. Fakat play offlarda oynanacak maçlara katılacak takımların konsantrasyon ve form durumları asıl belirleyici etkin olacak bunu hepimiz biliyoruz. Bizleri düşündüren tek olay ligin bitimine 3 hafta kala play offların garantilenmesi sonucunda futbolcularımızda yaşanacak konsantrasyon ve form eksikliği. Bu konuda teknik heyetimize büyük iş düşüyor. Futbolcularımızın bu eksikliği yaşamaması adına gerekli önlemlerin alınacağına inanıyoruz.

  Şu anki puan tablosuna baktığımızda ve şu anki duruma göre play offlardaki ilk maçımız ya Diyarbakır Bşh.Bld.Spor veya Hacettepe ile olacak. Bu maçı eğer kazanırsak finalde diğer maçın galibiyle 2.lige yükselme maçı oynayacağız. Eğer ilk maçı alırsak inanıyoruz ki final maçında gerek takım gerekse taraftarlarımız aşırı derecede konsantrasyona sahip olacak. Fakat önemli olan tabiki ilk maç. Sezon bittikten sonraki geçecek maçsız süre futbolcularda ister istemez biraz rahatlama meydana getirecek. bu süreyide ciddi şekilde hazırlanarak geçirirsek ve 12 haftadır devam eden formumuzu kayebtmez isek 2.lig hayalini bu sezon sonunda gerçekleştireceğiz demektir. bunun için takımımıza ve teknik heyetimize ne kadar iş düşüyorsa taraftarlarımızada o kadar iş düşüyor anlamına geliyor. Son maçlarda tribünlerde göze çarpan boşluklar ve ilçemizdeki heyecansızlık inşallah bu maçlar esnasında bir kenara bırakılır ve her zaman övündüğümüz taraftar desteği ile birlikte bu mutluluğu hep birlikte yaşarız.

  Takımımızın play offlardan 2.lige yükseleceğine  inanıyor ve başarılar diliyoruz.

  BAYRAMPAŞALILAR

  Yorumlar

  1. alp dedi ki:

   bayrampaşa sporda kurumsallaşma için adım atılmalı hocasından yönetiminden başjkanından taraftarına kadar 2. lig e çıkıldığıı andan itibaren bu hareket başlatılmalı kulağımıza geldiği kadarıyla bu işin için ön adımlar atılmaya başlanmış

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20