• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Play Off Artık Çok Yakın isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: hakan kartal | tarihYayınlanma Tarihi : 1 Nisan 2013 / 13:24 |

  Bayrampaşaspor – Of spor maçı bu haftanın en kısır maçlarından biri olmaya adaydı. Gerek Ofsporun ligdeki konumu, gerekse bayrampaşasporun son haftalarda yaşadığı düşüş başlıca sebepti bu maçın kısırlığına. Nitekim maç da böyle başladı. Ofspor savunmayı çok geride kurdu, orta sahası ofanstan çok savunma  kurgusunun bir ğparçasıydı. Bu futbol anlayıiıyla belki 1 puana yakın olabilirsiniz ama  Bayrampaşa gibi ofans gücü yüksek bir takımı nereye kadar savunabilirsiniz?

  Bayrampaşasporun orta sahasında Recep son dönemlerde düşüşte. Devre arasında alınan galatasaray altyapısı takviyeli  gençler Recep’in orta sahadaki varlığını sorgulatuyor belki de. İddia ediyorum bu ligin en dirençli orta saha futbolcularından biridir Recep. Ama bu düşüşü sonlandırmalı artık. Rehavet play off için en büyük tehlike. Kaldı ki bu takımın en önemli parçalarından biri o.

  Abdullahta da düşüş gözlemliyorum. Bu hafta son 20 dakika oyuna girdi, ama Ofsporun sert futbolu sindirdi ve istediklerini gerçekleştiremedi Apo. İlk yarıda kapandıkça kapanan bir Ofspor vardı sahada. Bayrampaşa göbekten her geldiğinde stoper ve ön liberoları etten duvar ördüler. Kazanılan penaltıyı Ziya gole çeviremeyince Ofspor 1 puana biraz daha inanmaya başladı.

  Berk Elitez artık aşama göstermeli. ilk 11 başladığı ender maçlardan biri de bu maçtı. bence şansını iyi kullanamadı. Bana Fenerbahçeli Semihi andırıyor onun durumu. Son 20-25 dakikaların adamı olabilir Berk Elitez, tabi bu oyun yapısıyla. Play off  bu takımın hakkıdır. sonuna kadar da kovalayacak bayrampaşa. Bu oyun, bitmeyen enerjisiyle, özellikle de daima yanında olan muhteşem taraftarıyla yakaladığı bu şansı kaçıracağını sanmıyorum. gruptaki diğer takımların inişli çıkışlı grafiği takımın son iki deplasmanda aldığı mağlubiyetlere rağmen konsantrasyonunu kaybetmemesi buna etken. Murat hoca, taraftar ve futbolcuların ambiansı çok ama çok iyi.

  Çarşamba günü kardeş takımların İnegöldeki kapışması muhteşem olacak. İnegölsporun ilk yarıda yahya baş stadında aldığı galibiyet, bayrampaşasporun değişen yapısı ve yükselen grafiğiyle o kadar kolay olmayacağını ve bu maçın İnegöl açısından oldukça zor geçeceğini hissettiriyor bana. Eğer Gününde bir Ziya, Tufan ve bence Apo İnegöl deplasmanında 3 puanı Bayrampaşaya getirir. İnancım bu yönde.

  Son olarak Bayrampaşa halkına sözüm var. Semtte kiminle konuşsam takımla ilgili benim söylediklerimden başka haberi yok. 2ligde oynadığından haberi olmayan bile var. 400 bin nüfuslu bir ilçe için acı verici. Bu ilçenin gözbebeği olan bu takıma desteğini esirgeyenler bu takım bir üst lige çıktığında utanırlar da maçlara gelirler kimbilir.  İlla bayrampaşada mı olmalı maçlar. Yorun kendinizi biraz ağalar, paşalar. Bu takımı bıkmadan usanmadan destekleyen 1000 kişilik kemik taraftar 15 günde bir, çok değil 15 günden bir 2 saatini veriyor takımına. Güngören seyircisinden bile fazla geliyorlar. Bir de sizinb geldiğinizi düşündüğümüzde bu takım yalnız olmadığına daha çok inanacaktır. Lütfen destekleyelim bu takımı. lütfen!

  Yorumlar

  1. Semt aşkı dedi ki:

   BİZ BİTTİ DEMEDEN HİÇ BİR ŞEY BİTMEZ !

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20