• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Pilot takım Bayrampaşa isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 15 Haziran 2015 / 19:32 |

  pilot

  Dün ve bugün çeşitli haber sitelerinde sevdamız Bayrampaşaspor’umuz ve Beşiktaş Spor Kulübü arasındaki pilot takım anlaşması ile alakalı haberler okuyoruz. Haberleri okurken değişik duygular içerisinde olmakla birlikte ne diyeceğimizi ne düşüneceğimizi artık bilemiyoruz. Belkide çok kişinin içinde fırtınalar kopuyor, belkide boğazı düğümleniyor belkide seviniyor. Tüm çıplaklığı ile karşımızda duran bu gerçeklik yerine kulübümüzün bu duruma nasıl geldiğini sorgulamanın daha doğru olduğunu düşünüyoruz..

  Bayrampaşa.. İstanbul’un son yıllarda belkide en fazla atak yapan ilçelerinden bir tanesi.. Sınırları içerisinde Büyük İstanbul Otogar’ını barındıran, irili ufaklı otellerin yapıldığı ve yapılmaya devam ettiği, ulaşım açısından merkezi konumu sebebiyle bir çok iş merkezlerinin bulunduğu, 400.000 civarı nüfusuyla kocaman bir ilçe. Ve bu ilçenin adını taşıyan fakat ilçedeki imkanlara rağmen bir türlü belediye dışında kimsenin ve hiç bir kurumun destek vermediği, belkide vermek istemediği, destek verenlerin küstürüldüğü, başarılarda resim karelerine girmek için taklalar atan fakat başarısızlıklarda yüzlerini bile kimsenin göremediği insanların bulunduğu, takımımız sayesinde prim yapıpta aslında normal zamanda kimsenin yüzüne bile bakmayacağı insanların olduğu ve son bir senedir gecesi gündüzü takımı olan taraftarlarına cephe alınan bir Bayrampaşaspor..

  Yazımızı uzatıpta kimseyi sıkmak istemiyoruz.. Aslında bugün neden bu haberleri okuduğumuz ve bunun sebepleri zaten ikinci paragrafta yazılı. Bu haberleri okuduğunda tepki gösterenler vardır mutlaka yada bizim gibi içi burkulanlar. Belki bu haberleri okuyanlar içerisinde ikinci paragrafta bahsi geçenlerde vardır bilemeyiz. Belkide Beşiktaş Spor Kulübü ile yapılan veya yapılacak olan pilot takım anlaşması hakkımızda hayırlı olacaktır bunuda bilemeyiz zaman geçecek ve göreceğiz.

  Her ne kadar takımımızın A.Ş. yapılacak olması ve % 51 hissesinin Beşiktaş tarafından alınacağı yani takımımızın SATILACAĞI bir durum oluşsada, takımımızın isminin önüne Beşiktaş ismi koyulabilecek olması belkide arması ve rengi dahil herşeyinin değişebilecek olması bizlerin içindeki burukluğun en büyük sebebi olsada biliyoruzki bu burukluğu sadece takımına gönlünü veren bizler yaşayacağız. Bizim dışımızda belkide kimsenin umrunda olmayacak. Zaten bu zamana gelene kadar taraftar dışında kimsenin umrunda olsa bu hale gelirmiydi kulübümüz onuda ayrı bir parentez olarak belirtmek gerekiyor.

  Öyle yada böyle geçen seneden beri planlandığını bildiğimiz, aslında planlar yapanlarında ikinci paragrafta bahsi geçenlerin olduğu bu projeye karşı çıkmak bize ne kazandıracak ? Takımının kötülüğüne karşı çıktığı için spor yasalarıyla cezalandırılan, kimsenin sahip çıkmadığı taraftarlarımız var bizim gözümüzün önünde. İyi günlerde boy boy ilanlar veren kötü gününde ismini bile anmayan kişiler ve kurumlar var gözümüzün önünde. Yazarlık, yöneticilik veya başka kisveler altında ortaya çıkan fakat nasıl nemalanırım hesabı yapanlar var gözümüzün önünde. Play offlarda ve şampiyonluklar sevinç naraları atarak resim kareleri içinde bulunanlar fakat başka bir zaman kimsenin yüzünü görmediği insanlar var gözümüzün önünde. Vesaire vesaire vesaire !! Bir tüm çıplaklığı ile GERÇEKLER var gözümüzün önünde.

  Şimdi siz söyleyin sabredipte bu yazıyı sonuna kadar okuyanlar.. BAŞKA BİR ÇÖZÜM VARMI GÖZÜNÜZÜN ÖNÜNDE ?

  Alınan veya alınacak kararların, yapılan veya yapılacak anlaşmaların camiamız için hayırlara vesile olmasını dilerken, takımımızı ve camiamızı bu şekilde haberlere konu eden hiç kimseye hakkımızı helal etmediğimizi gür bir sesle belirtmek istiyoruz, tıpkı tribünlerde haykırdığımız gibi..

  Çıkan haberlerin linkleri aşağıdadır :

  Fotomaç : http://www.fotomac.com.tr/besiktas/2015/06/15/bayrampasa-pilot-takim

  Sabah : http://www.sabah.com.tr/spor/futbol/2015/06/15/besiktas-transfer-haberleri

  Milliyet : http://www.milliyet.com.tr/pilot-takim-bayrampasa-besiktas-2073660-skorerhaber

  Sporx : http://www.sporx.com/besiktasa-pilot-takim-anlasma-saglandi-SXHBQ470266SXQ

  Hakkımızda hayırlısı olsun..

  BAYRAMPAŞALILAR

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20