• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Oyuna Gelmeyeceğiz isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 19 Ekim 2011 / 14:19 |

  Bu sabah aldığımız şehit haberleri ile hepimiz sarsıldık, üzüldük, öfkelendik. Gelen şehit haberleri 24 ocağa ateş düşürdü, hepimizin içi yandı. Fakat her acı haber sonrası olduğu gibi bu haber sonrasıda görüyoruz ki bazı insanlar bunu siyasi çıkarları için kullanmaya başlamışlar bile. Hepimizin siyasi görüşleri farklı olabilir, fakat acı hepimizin acısıdır. Böyle bir zamanda halkımızın duygularına temas ederek istediklerini yaptırmak yerine bir bütün olmamız gerektiğine inanıyoruz.

  BAYRAMPAŞALILAR grubu bir tribün grubudur. Kimse siyasi çıkarlarına bizleri alet etmeyi düşünmesin. Grubumuza ve derneğimize yapılan yürüyüş yapalım , sokağa dökülelim baskıları halkı galeyana getirme çabalarında olan teröristlerin ekmeğine yağ sürmekten başka bir işe yaramayacaktır. Bizler bu şerefsizlerin amaçlarını gerçekleştirmelerine alet olmayacağız. Bundan bir kaç ay önce yine gelen bir acı haber sonrası BAYRAMPAŞALILAR grubu bilindiği üzere bir yürüyüş yapmıştır. Fakat görülmüştürki bir kaç gün sonra bu şekilde bir organizasyonun tekrar yapılmasını isteyenler ortalıktan kaybolmuştur. İnsanların sokağa dökülmesi ve bir yürüyüş organize edilmesi demek daha vahim olayların meydana gelebilme ihtimalinin oluşması demektir.

  Bizler bu oyunlara alet olmayacağız, şu anda bu konuda herhangi bir organizasyon düşüncemiz yoktur. Bizler devletimizin, milletimizin, askerimizin ve emniyet güçlerimizin her zaman yanındayız. Biliyoruz ki devletimiz ve silahlı güçlerimiz bu şerefsizlere en sert cevabı verecektir. Bizlere düşen bu cevap verilirken görüş ayrılığına düşmek ve telafisi imkansız sonuçlara imza atmak değil, bir bütün olmaktır.

  Tüm taraftarlarımızdan ve halkımızdan evlerini , işyerlerini türk bayrakları ile donatmasını rica ediyoruz. Bu hainlere şu anda bizlerin verebileceği en iyi cevap şanlı bayrağımızı her yerde dalgalandırmaktır.

  Saygılarımızla,

  BAYRAMPAŞALILAR

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20