• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Otobüs Yok-MUŞ isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 29 Ağustos 2014 / 14:28 |

  Geçtiğimiz günlerde paylaştığımız üzere bu hafta son deplasmanda oynanacak olan Aydınspor 1923 karşılaşmasına gitmek için talep edilen otobüsler konusunda olumsuz cevap almış bulunuyoruz.

  Bir kaç gündür bugün-yarın haber verileceği söylenerek oyalanan taraftarlar derneğimize bugün kulüp başkanı İsmail Hocaoğlu ve başkan yardımcısı Cemil Kara tarafından otobüs verilmeyeceği bilgisi verildi. Profesyonel liglere çıktığından beri takımının peşinde olan, işini gücünü bırakarak saatler süren yolculuklara çıkan  taraftarlarımız maalesef yeni sezonun bu ilk maçında yüzüstü bırakıldı.

  Geçtiğimiz haftadan bu yana net bir cevap verilmemesi ve maça sadece 2 gün kala otobüs verilmeyeceğinin bildirilmesi maça gitmemiz istenmiyormu sorusunu akıllarımıza getiriyor maalesef. Öyle bir düşüncede olan varsa bu düşüncesini akıllarından bir an önce çıkarmalarını tavsiye ediyoruz. Deplasmanda olmamız belki bir şekilde engellenebilir ama kendi evimizde oynayacağımız maçlarıda KİMSE UNUTMASIN !!

  Aydınspor 1923 deplasmanı için yüzüstü bırakılan taraftarlar derneğimiz bu zorlu deplasmana gidebilmek ve takımına destek olabilmek için kendi imkanlarıyla otobüs bulmaya çalışıyor. Eğerki otobüs sorunu aşılabilirse bu zorlu maça organizasyonumuz olacaktır. Organizasyon olması durumunda sitemiz üzerinen bilgi verilecektir.

  DEPLASMAN HAKKIMIZ ENGELLENEMEZ !! 

  BAYRAMPAŞALILAR

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20