• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Orduspor – Bayrampaşa isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 26 Nisan 2016 / 18:43 |

  ordumaci1

  Spor Toto 2.lig beyaz grup sezonun son maçında deplasmanda Orduspor ile karşı karşıya geliyoruz. Bu maçtan alacağımız galibiyetin bile yetmeyeceği bir karşılaşma olması sebebiyle son derece önem arz eden son hafta maçlarında takımımız galip gelse dahi rakiplerinin alacağı sonuçlara bakmak durumunda olacak.

  Geçtiğimiz hafta Pendikspor ile berabere kalarak elindeki fırsatı rakiplerine kaptıran takımımızın küme düşme potasında  rakibi bulunuyor. Kahramanmaraş ve Anadolu Üsküdar takımlarıyla arasında , Hatayspor ile  puan fark olan takımımızın kendi maçında alacacağı sonuç kadar bu takımların rakipleriyle oynayacağı karşılaşmalardan alaccakları sonuçlarda çok önemli.

  Kahramanmara son hafta maçında kendi evinde play off potasındaki Sarıyer ile, Anadolu Üsküdar takımıda yine kendi evinde play off potasında Sarıyer’in rakibi olan Menemen Bld.Spor ile karşılaşıyor. Takımımız galip geldiği takdirde bu iki takımın mağlubiyeti sözkonusu olursa puanlarını eşitleyeceği ve ikili averajda üstün olduğundan dolayı ligde kalıyor.

  Takımımızın diğer rakibi Hatayspor ise bu hafta deplasmanda grubumuzun rahat takımlarından Nazilli Bld.Spor ile karşılaşıyor. Taakımımızın galibiyeti durumunda Haatayspor beraberlik veya mağlubiyetle yaşayacağı puan kaybı yine takımımızın ligde kalmasını sağlıyor.

  Geçtiğimiz hafta aldığı beraberlikle yukarıdaki tablonun oluşmasını sebep olan ve rakiplerinin yukarıda yazdığımız şekilde yaşayacağı puan kayıplarını beklemek zorunda olan takımımızın öncelikle Orduspor!u deplasmanda mağlup etmesini dilerken, diğer rakiplerimizinde yukarıda yazdığımız kayıpları yaşamasını temenni ediyoruz.

  BİTSİNDE KURTULALIM ARTIK !! YALAN SÖZLERDEN, SAHTE YÜZLERDEN..

  BAYRAMPAŞALILAR

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20