• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Önümüz Açık isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 20 Mart 2011 / 17:00 |

  Geçtiğimiz hafta Ünyespor karşılaşmasından alınan 3 puan sonrasında bu hafta oynanan Bingöl Bld.Spor karşılaşmasının önemi dahada çok artmıştı. Çünkü iddaamızın sürmesi açısından bu zorlu deplasmandan puan veya puanlarla dönülmesi gerektiğini hepimiz çok iyi biliyorduk. Tabiki her maçtan galibiyetle ayrılmayı istemek herkesin en doğal hakkıdır. Fakat ikinci yarının en başarılı takımlarından Bingöl Bld.Spor ile deplasmanda oynanacak maçtan mağlup olmadan dönülmeside iddaamızın devam etmesi açısından son derece önemlidir.

  İstanbul’daki hava şartlarına uyum sağlamış olan takımımızın Bingöl gibi kış ayını daha sert yaşayan ve rakımı yüksek olan bir deplasmanda maç oynaması oldukça dezavantajlı ve risklidir. Bütün olumsuzluklara rağmen bu deplasmandan alınan 1 puanın önemi ileriki haftalarda dahada belli olacaktır.

  Bundan sonra yapılması gereken önümüzdeki maçların galibiyetle kapatılması ve üzerimizdeki takımların puan kayıplarının beklenmesidir. Özellikle önümüzdeki hafta lider Hatayspor ile ikinci Ünyespor’un birbirleriyle oynayacak olması zirveye biraz daha yaklaşmamız demektir. Fikstür avantajımızın olması içimizdeki şampiyonluk umutlarının devam etmesi anlamına gelmektedir. Zira kendi evimizde bundan böyle üst sıralardaki değil alt sıralaraki takımlarla oynayacağız ve bu maçlardan alınanacak galibiyetler zirve yolunda her zaman ileriyi düşüneceğiz demektir.

  Takımımıza her zaman olduğu gibi inanıyor ve güveniyoruz.

  BAYRAMPAŞALILAR

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20