• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Olmalıyız , Olacağız.. isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 26 Mart 2011 / 17:44 |

  Bir haftayı daha galibiyetle geride bırakmanın haklı sevincini yaşıyoruz hep beraber. Takımımızın bu azmi , taraftarın bu inancı şampiyonluk yolunda kayıp vermeden ilerlememizi sağlıyor. Bu havayla, bu inançla ve bu istekle bu gruptan şampiyon olarak çıkmalıyız.. Çünkü hakediyoruz ve inşallah şampiyon olacağız..

  Bu maç her ne kadar diğer maçlara nazaran kolay gözüksede başlama düdüğü ile birlikte aslında o kadar kolay olmadığı görüldü. Takımımız sürekli ataktaydı fakat son pozisyonlarda Menemen defansına takılıyorduk. İçeri gönderilen her top duvara çarpmış gibi geri dönüyordu. Ceza sahası içinde yakaladığımız bazı pozisyonlarda ise futbolcularımızın yavaş vuruşları çekilen şutların kalecinin ellerinde erimesine sebep oluyordu.

  İkinci yarı ile birlikte takımımız taraftarınında yüklenmesi ile rakip kalede ataklarını sıklaştırdı. Ve bunun neticesinde Özgür’ün yakaladığı pozisyonda kalecinin üzerinden şık aşırtma vuruşu öne geçmemizi sağladı. Golden sonra iyice yüklenmeye başladık fakat futbolcularımızın gol atma isteği yüzünden iki net pozisyonu gole çeviremeyince son dakikalar stresli geçti. Ama olsun.. Hatayspor ile Ünyespor arasında oynanan ve berabere biten bir maçın ardından sahadan galibiyetle ayrılmak şampiyonluğa olan inancımızın katlanarak artmasını sağladı.

  Şimdi önümüzdeki hafta perşembe günü Tekirova Belediyespor ile çok önemli bir maçımız var. Perşembe günü deplasmanda oynanacak bu maçtan galibiyetle ayrılmamız gerekiyor. Futbolcularımızın bu maçtan galibiyetle ayrılacağına inancımız tam. Fakat her zaman dediğimiz gibi futbol bu. Biz yine ayaklarımızı yere sağlam basarak maça çıkmalı ve son dakikaya kadar mücadeleye devam etmeliyiz. Kısacası kendi göbeğimizi kendimiz kesmel ve rakiplerimizin puan kaybetmesini beklemeliyiz.

  Allah’ın izni , futbolcularımızın azmi ve taraftarımızın inancı ile şampiyon olacağız. Çünkü HAKEDİYORUZ..

  BAYRAMPAŞALILAR

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20