• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Ölçü Değil isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 21 Kasım 2011 / 10:47 |

  Son iki haftadır beraberlikle yetinen ve taraftarlarını düşünceye sevk etmeye başlayan takımımız dün ligin son sırasındaki Akçaabat Sebatspor ile yaptığı karşılaşmada 3-0 gibi net bir skorla 3 puan aldı. Her ne kadar sonuçta galibiyettir diye baksakta hepimiz biliyoruzki bu maç takımımız için bir ölçü olmayacaktır, olmamalıdır.

  Tabiki galip geldiğimiz için sevinçliyiz. ama bu galibiyet takımımızda mevcut olan sorunların bittiğini göstermez. Geride kalan 13 haftada olmadık puan kayıpları yaşadık ve bunun bir çözümünün bulunması gerekiyor. Hemde acil olarak. Bu sebeple teknik kadromuzun dün oynanan maçı bir ölçü olarak kabul etmeyerek takımın yaşadığı sorunların çözümünü bir an önce bulması gerekiyor.

  Önümüzdeki hafta kendi evimizde Kırıkhanspor ile oynayacağımız maçtan sonra ligde BAY olarak boş bir hafta geçireceğiz. Sıralamada üstümüzde bulunan takımlarla puan farkının açılabileceğini düşünerek bu maçı mutlaka kazanmamız gerekiyor. Bu sebeple Kırıkhanspor karşılaşmasının önemi dahada çok artıyor. Teknik heyetimizin, futbolcularımızın ve taraftarlarımızında bunun bilincinde olarak bu maçın kazanılması için tüm önlemleri alması gerekiyor.

  Herkesin bunun bilincinde olarak bu maça hazırlanmasını ve maçtan galip ayrılarak BAY geçeceği haftadaki dezavantajını bir nebzede olsa bertaraf etmesini diliyoruz.

  Takımımıza inanıyor ve güveniyoruz.

  BAYRAMPAŞALILAR

  Yorumlar

  1. ENGİN dedi ki:

   kaliteli mi katılmıyorum devre arası transfer yapmazsa play off katılamaz bende buraya yazıyorum.. devre arası transfer de hayal gibi me geliyor

  2. ozgur dedi ki:

   İlk olarak ben bu sitede sadece yan taraftaki yazar köşesinde yazıyordum ama bir kaç hafta önce yazmayı bıraktım. Onun dışında buradan yaptığım yorumlar dışında benim bir alakam yok. İhtiyaç olduğu zaman elimden gelen her türlü desteği veririm o ayrı konu.

   Hangi yazıları kastederek söylediniz bilmiyorum ama söz konusu ben gereksiz eleştrilere dayanamıyorum. Dediğiniz gibi takım pek iyi değil, çözemediğimiz bir istikrar sorunu var. Fakat bu hocaya ” memur kılıklı adam ” demekle olmaz. Eleştirdiğiniz bir olay varsa ona bir çözüm önerinizde vardır. Burada arkadaşlar sallıyor ama çözüm yok. Bende biliyorum o kadarını ama bu işler öyle olmaz. Bu takımda kimse babamın oğlu değil, hepsi gelip geçici bugün varlar yarın yoklar. Benim derdim kişiler değil Bayrampaşa. Tribünde ve burada o kadar çok teknik direktör varki sayamıyorsunuz, herkes taktik uzmanı. Takımın iyiliği isteniyorsa yapıcı eleştiri olur ama buradakiler sadece yazmak için yazıyor. Bu takım en kötü play – off oynar ama takımları izledikçe bizden kaliteli takım yok. Devre arasında sağlam transferler geliyor bu sene direk veya play – off tan olacak. Buraya yazıyorum.

  3. Bayrampaşalılar dedi ki:

   Bu mesajınızı bu konuya cevap olarakmı yazdınız bilmiyorum ama Özgür’ün daha rahat görebilmesi için onun yazdığı bir mesaja cevap yazsanız daha iyi olacaktır. 🙂

  4. reşat dedi ki:

   ÖZGÜR MAÇ YORUMUNU BEĞENİYORUM TEBRİK EDİYORUM AMA İNSANLAR ELEŞTİRDİĞİ ZAMAN KARŞI ÇIKIYORSUN OLMAZ HERKES ÖZGÜR İRADESİ İLE YAZAMALI. BJK FENER GS ELEŞTİRİLİYOR GAYAT NORMAL BİZİM TOPLUMUMUZDA GÜNDEM HER AN DEĞİŞEBİLİYOR ADAM BEĞENMEZ BEĞENİR O AYRI KONU AMA YİNE SÖYLÜYORUM MAÇ YORUMLARIN HAKİKATEN GÜZEL BİRAZ DUYGUSAL BAKSANDA TAKIMIN Bİ BOK OYNAMDIĞINI SENDE BİLİYORSUN BUNUDA SENİN MANEVİ DUYGUSALLIĞINA BIRAKIYORUM SAYGILARIMI SUNUYORRUM BAŞARILARIMIZIN DEVAMINI DİLİYORUM TABİİİ Kİ İYİ FUTBOLLA

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20