• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Olaylar hakkında açıklama isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 28 Ağustos 2011 / 23:58 |

  Bugün deplasmanda oynadığımız İnegölspor maç sırasında ve sonrasında büyütülmeye değmeyen fakat bazı internet sayfalarında yapılan yorumlar sebebiyle açıklama yapmak gereği duyduğumuz bazı olaylar olmuştur. Bayrampaşa ile İnegölspor arasında bugüne kadar hiç bir zaman ve hiç bir maçta yaşanmayan bazı durumların bazı insanlar tarafından büyütüldüğünü gördük ve üzüldük. Bu sebeple a ‘dan z’ye bu olaylar hakkında herkesi aydınlatmak ve bazı fırsat düşkünlerinin seprmeye çalıştığı nifak tohumlarına engel olmak istedik.

  Bugün 2 otobüs ve özel arabalarla maç için büyük bir heyecanla yollara düştük. Kolay değildi hem aylar sonra takımımızın peşine düşüyor, hemde geçen sezondan bu yana hasret kaldığımız KARDEŞLERİMİZ ile bir araya gelme fırsatını yakalıyorduk. Yolda yaşanan bazı aksilikler sebebiyle stada vardığımızda maç başlamıştı. KARDEŞLERİMİZ tarafından meşalelerle ve son derece sıcak bir biçimde karşılandık ve vakit kaybetmeden tribüne girerek takımımıza desteğe başladık. Dakikalar ilerledikçe geçtiğimiz senelerde Bayrampaşa’mızın formasını giyen KARAKTERSİZ bir futbolcunun tahrikleri kendini göstermeye başladı. Bu ekmek yediği kaba pisleyen insan ısınmaya giderken tribünlerimize ana avrat küfür ederek önümüzden geçti ve kale arkasına geçti. Bir süre ısındıktan sonra oyuna girmek üzere tekrar önümüzden geçerken aynı küfürlere devam etti. Bizde doğal olarak tepki ve karşılık verdik. Bu sırada yan tarafımızdaki İnegölspor tribünlerinden bazı şahıslar el kol hareketleri yapmaya başladı ve ufak bi gerginlik yaşandı. Yaşanan bu olayın kendileri ile bir alakası olmadığını bu kardeşlerimize anlattık. Devra arasında bu futbolcu tekrar ısınmaya çıktığında tribünlerimize el kol hareketleri yapmaya devam etti ve anında karşılık gördü doğal olarak.

  Neyse maç bitti ve tribünlerden dışarı çıktık. Dışarda bizleri uğurlamak için yanımıza gelen kardeşlerimiz EFSANE MARATON grubu ile birlikte tezahuratlar yaparken ve hasret giderirken arka tarafta bi koşuşturmaca başladı. Bizde o tarafa doğru hareketlendiğimizde gördük ki yine bu KARAKTERSİZ ortaya çıkmış ve kulüp binalarına giderken ağza alınmayacak küfürlerine devam ettiğini gördük. Bu yetmezmiş gibi elindeki soda şişesini bizlerin üzerine doğru fırlatınca ortalık dahada gerildi. Neyseki kendisini adam yerine koymadığımız için galeyana gelen taraftarlarımızı sakinleştirerek bölgeden uzaklaştırdık. Bugün yaşanan durumlar harfi harfine bu şekilde gelişmiştir.

  Bazı insanların bugünki olayları bahane ederek bizim internet sayfalarımızda ve başka internet sayfalarında kardeşlerimiz ile aramıza nifak sokma çabaları içinde olduğunu gördük. Ama bu insanlar ve tribünlere oynayan bu KARAKTERSİZ futbolcu bilsin ki İnegölspor taraftarları ve EFSANE MARATON ile BAYRAMPAŞALILAR arasına ince kağıt bile sokamazsınız. Bizler her zaman kardeşiz ve kardeş olarak kalmaya devam edeceğiz. Zoruna giden varsa onlar adına üzgünüz kendilerinin sorunu..

  Biz kardeşiz , ÇEKEMEYEN ANTEN TAKSIN..

  BAYRAMPAŞALILAR

  Yorumlar

  1. ali dedi ki:

   eyw her zaman Pasaİnegol kardesımızsnız 🙂

  2. Hakan dedi ki:

   O kadar ekmemiğizi yedi o kadar bağrımıza bastık içerideki her maça geldim deplasmana gittim ona karşı bişey yapılmadı hatta en sevilenlerden biriydi ama karaktersizmiş demekki.Ekmek yediği kaba pislemek diye buna denir.

  3. paşa dedi ki:

   geçen sene ünye maçındada aynı terbiyesizliği yapmıştı karlı hava ve tribündede karlar vardı ve atıyorlardı ki o kartopuda sahaya gtti ve o sırada da faul kullanılıyordu onun arkasına geln kar topuda kime atıyorsunuz ne atıyorsunuz diye karşılık vermişti bugünde aynısını yapmmış şaşırmadım açıkçası.
   ekmek yediği yere ihanet ediyor bu kişiler

  4. Berkan dedi ki:

   Adamsınız ! Seviyoruz sizi paşa,inşallah bizde gelicez 2. yarıdaki maça

  5. Bayrampaşalılar dedi ki:

   Haddime değil diye bişey yok kardeşim herkes konuşmakta yazmakta özgür sonuçta.. Evet tam dediğin kişi..

  6. Hakan dedi ki:

   Haddime değil ama bu terbiyesizliği yapan oyuncu eski sağ bekimiz mi :/

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20