• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Neler Oluyor Bize ? isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 14 Eylül 2011 / 18:39 |

  2011-2012 sezonunda bugün kendi evimizde oynadığımız maçla 4 haftayı geride bıraktık. Bugünkü maçla birlikte son iki haftadır maalesef mağlup oluyoruz. Deplasmana biraz anlayış göstersek bile kendi evimizde yaşadığımız puan kaybı ve özelliklede kötü futbol bizleri daha çok üzüyor. Biliyoruz henüz ligin başı ve şu ana kadar grubumuzda şampiyonluğa aday olabilecek kalitede takımlarla oynadık. İlk 2 hafta sonunda oynanan futbol bizleri ne kadar umutlandırıyorsada özellikle bugün kendi sahamızda oynamış olduğumuz oyun bizleri o derece düşünceye sevk ediyor. Umuyor ve ümit ediyoruzki takımımız kendini toparlar ve ligin üst sıralarına doğru tırmanışa geçmeye başlar biran önce.

  Bayrampaşaspor gerek taraftarıyla gerek camiasıyla üst sıraları ve üst ligleri hakediyor. Bu anlayışla ve bilinçle takımımızdanda beklentiler içinde oluyor herkes. Bu sebeplede teknik kadromuzdan ve takımımızdan iyi sonuçlar alabilecek veya en azından son dakikaya kadar mücadele edebilecek oyun bekleniyor. İnşallah önümüzdeki haftadan itibaren Bayrampaşa gerçek kimliğine bürünecek ve layık olduğu yerlere gelecektir.

  Bizler taraftarlar olarak bu takımın iyi gününde olduğu kadar kötü günündede yanında olduk ve olmayada devam edeceğiz. Henüz ligin başı olduğunun ve bu takımın asıl gücünün bu olmadığınında farkındayız. Ve taraftar olarak görevimizi yerine getirmeye takımımızı desteklemeye devam edeceğiz. Hepimiz sabrediyoruz ve ilerleyen haftaların bizleri düzlüğe çıkaracağına inanıyoruz.

  Hep destek , ölümüne destek..

  BAYRAMPAŞALILAR

  Yorumlar

  1. enver zengin dedi ki:

   futbolcular MASÖR den şikayetci. yanlış tedavi uygulayarak sahada yürüyecek halimiz yok diyorlar

  2. taner yılgın dedi ki:

   hep iddalı takımlarla oynadınız ilerleyen haftalarda puanları toplamaya başlarsınız bayrampaşa kolay pes etmez takımda henüz tam oturmadı inanıyorumki birlikte play of larda olacağız.

  3. enver zengin dedi ki:

   ergun hoca tam anlamıyla. orta sahasız bir takım sonuç gayet normal ayrıca futbolcular arasında arkadaşlık bağı sıfır hala takım olamadık bu hoca 2.5 aydır bu takımla çalışıyor ideal 11 saha da yok takımın üstüne karabulutlar çökmüş vaziyetde beşikdüzü amatörlerden kurulu bi takım ama takım olma hüviyetine bürünmüşler.. yazık bu kadar masraf bu kadar güzel ortam 10 numara seyirci ama futbol sıfır umarım önümüzdeki haftalar telafi olur saygılarımla

  4. pasalı dedi ki:

   futbolcularımız biraz daha istekli olmalı .

  5. özgür dedi ki:

   bir takım dönen topları boşa kullanıp bulduğu net pozisyonları kaçırıyorsa şampiyon olamaz inşallah ilerleyen haftalarda pas verip yerinde kazık gibi dikilme boşa kaçmama hastalığını atar topçularımız üzerlerinden gümüşhane maçında 3 puan kazanmaktan başka yolumuz yok TEK BÜYÜK BAYRAMPAŞA!!!

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20