• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Neler olacak bize !! isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 11 Ocak 2016 / 11:07 |

  yazi

  Yazımızın hemen başında belirtmekte yarar görüyoruz. Kıyıda köşede kötü zamanları bekleyen, nasıl kendime fayda sağlarım düşüncesinde olan çakallardan değiliz, bu yazımızıda bu sebeple yazmadık. Ama sabır taşıda değiliz, tarafız, taraftarız !!

  Geçtiğimiz sezondan bu yana hep kötü çocuk olduk. Neden ? Gözümüzün önünde eriyen takımımızın haline dikkat çekmeye çalıştığımız için ! Neden ? Günden güne felakete sürüklenen camiamızın bu durumunun asıl sebebinin doğru yönetilmeyen kulübümüz olduğunu bilerek yönetim istifa diye bağırdığımız için!

  Bu şekilde bağırdığımızda, tepki gösterdiğimizde yazımızın başında belirttiğimiz çakalların bizleri tu kaka olarak gösterip asıl tepkinin belediyeye ve belediye başkanımıza olduğunu utanmadan ifade etmeleri sağda solda konuşmaları ve maalesef insanları ikna etmeleri neticesinde bu sezon SUSTUK ! Öyle ya kötü çocuktuk biz. Rant ile suçlandık, başkalarının adamı olmakla suçlandık, tribünden arkadaşlarımız, bahane gösterilen ufak sebeplerle 1 sene maçlara girememe cezası aldılar. İlk devre boyunca bir kaç defa dışında geçtiğimiz seneki tepkimizden eser yoktu. Neden ? Çünkü kimse bize inanmadı, inanmak istemedi. Çünkü herkes herşeyi çok iyi biliyordu, onlardan iyi kimse hiçbirşey bilemiyordu.

  Biz geleceği gördüğümüz içinmi tepkiliydik ? Haşa ! Gaybı Allah’tan başkası bilemez. Ama görünen köyde kılavuz istemezdi. Üzerine birde sezon başında elimizden geldiğinde Beşiktaş ile yapılmak istenen anlaşmaya tepki gösterdik, şu zamana kadar bu şekilde bir çalışmanın hiç bir fayda sağlamadığı kulüpler varken gözümüzün önünde bu şekilde heba edilmek istemedik. Ama yine biz birşey bilemezdik çünkü bu işi çok iyi bilen insanlar vardı işin içinde !! Çünkü biz kötü çocuktuk..

  Geldik şimdi günümüze.. E peki ne oldu şimdi ? Berbat geçen bir ilk devre sonunda herkes çok ümitliydi. Öyle ya sanki 1,5 senemizi paramparça eden bir yönetim hala başımızda değilmiş gibi herşey çok iyi olacaktı. Yine SUSTUK ! Sanki inanmış gibi. Sanki düzelmeyeceğini bilmiyormuşuz gibi. Yinede içimizde kalan son ümit kırıntılarını koruyarak.

  Hafta sonu semtimizdede yayın yapan yerel gazete paşavizyonda çıkan haberler bizden başka herkese sanki yeni birşeyler sunuyormuş gibi geldi değil mi? Oysa biz 1,5 senedir haykırmıyormuyduk ? Biz bunları bangır bangır söylerken bizi suçlayanlar şimdi neredeler ? Yada kapalı kapılar ardında neler değişti şimdi ? Kral artık çırılçıplak değil mi?

  Biz tepkimizin yönetime ve herkes tarafından yerilen kulüp başkanına olduğunu söylediğimizde burun kıvıranlar hakkımızı teslim edecekler mi? Bize haklıymışsınız diyecekler mi? Bizden ÖZÜR DİLEYECEKLER Mİ ? Merak etmeyin bunların hiçbirini istemiyoruz biz. Yeterki takımımızın ve camiamızın içinde bulunduğu bu kötü durum sona ersin. Bayrampaşa’mız hak ettiği güzel yerlere gelsin biz yine mutlu oluruz. Biz yine içimize atarız haklılığımızı ve haksız yere suçlanmalarımızı.. Yeterki camiamız sülüklerden ve çakallardan temizlensin biz her zaman yaşarız sevdamızı..

  Peki ne olacak şimdi ? Devre arasında gönderilen veya kendi giden o kadar futbolcu varken.. Gidenlerin yeri dolmamışken.. Bel bağlanan Beşiktaş’tan iyi olacaksınız, harika olacaksınız gibi klişe laflar dışında hiçbirşey yokken.. Futbolcular para alamıyoruz diye kampa gitmiyorken öyle birşey yok kamptalar deniyordu. E peki giden futbolcular kaleci İlker dışında transfer teklifleri aldığı içinmi terkediyor kulübü. Hadi gidiyorlar eyvallah gitsinler, peki gidenlerin yerlerine futbolcu alamazsanız çıkıp sizmi oynayacaksınız ? Yoksa şimdiye kadar yüzlerine bakmadığınız altyapı futbolcuları ilemi yola çıkacaksınız ? Yada sahaya bizimi süreceksiniz ?

  Birde stad mevzusu var tabi.. Hani şu ana kadar bir kelime bile haber yapılmayan, bir kelam bile edilmeyen staddaki inşaat çalışmaları. Ligin ilk devresi bittiğinden beri şantiyeye dönüşen stadımızın ikinci devreye yetişmeyeceğini biliyoruz hepimiz. Gidip işçilerle sorumlu olanlarlada konuştuk onlarda yetişmesinin mümkün olmadığı söylüyorlar. Stad etrafına asılan tabelalardada yazıyor zaten 8-9 ay süreceği. Yanılmayı çok istiyoruz ama stadın şu anki haliyle maç oynanması mümkün gözükmüyor her taraf yıkık duvarlar, her taraf şantiye.

  E ne olacak şimdi ? Takım ilk devre zaten kötüydü devre arası takviye yapılacak dediniz elinizdekilerde gidiyor. Bir şekilde tribün baskısıyla maç çevirmeye çalıştığımız stadımızın durumu belli değil, Çetin Emeç’e maç verilmezse maçları nerede oynayacağımız bile belli değil.. Dün ak dediklerine bugün kara diyen ve kendilerini şirin gösterme çabasında olanların ne halt yediği belli değil.. Kulüpte yönetici olarak bulunan insanların ne yaptığı belli değil.. Son yapılan kongrede tekrar başkanlığa seçilen sözde başkanın ise ne söylediği belli değil..

  Be kadar belirsizliğe son verecek kişinin adresi ise belli.. Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner..

  Ve hep suçlanan, kötü çocuk olan fakat belkide camia içinde belkide tek haklı olan kişilerde belli. TARAFTAR..

  Söyleyin hadi bize.. NELER OLACAK BİZE !!

  Hafta sonu başlayacak olan sezonun ikinci devresinde bu kadar belirsizliğe, bu kadar kötü şartlara rağmen yinede taraf olmanın umudu içinde olan bizler yani taraftarlar takımımıza başarılar diliyoruz.

  BAYRAMPAŞALILAR

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20