• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Nefes Aldık isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 19 Aralık 2011 / 14:24 |

  Dün oynadığımız Manavgat maçını galip bitirerek uzun zaman sonra evimizde maç kazanarak hem psikolojikl olarak hemde diğer rakiplerimizin puan kaybetteiği bir hafta olması sebebiyle derin bir nefes almış olduk. Alınan sonuçla birlikte, takımımızın ortaya koyduğu futbol ve mücadeleci baskılı oyun taraftar olarak bizleri oldukça mutlu etti ve umudumuzun artmasını sağladı. Takımımızı dünkü maçtan dolayı tekrar kutluyoruz.

  Şimdi önümüzdeki hafta grubumuzun en güçlü takımlarından biri ve lider durumda olan,  1.lig tecrübesi yaşamış olan Hacettepespor ile karşı karşıya geleceğiz. Bu maçtan alınacak bir galibiyet ilk yarının sona ermekte olduğu bu günlerde camiamıza ve takımımıza oldukça olumlu yansıyacaktır. Elbetteki taraftar olarak takımımızdan galibiyet bekliyoruz fakat bu zorlu deplasmanda alınacak 1 puan bile oldukça büyük önem taşıyor. Takımımızın bu hafta ortaya koyduğu futbolu ve mücadeleci oyununu tekrarlaması durumunda yenemeyeceği takım yok bunu hepimiz biliyoruz. Yeterki futbolcularımız maça son derece konsantre olara hazırlansınlar.

  Son iki haftada alınan arka arkaya galibiyetler ve özellikle evimizde şeytanın bacağını kırmış olmamız bizleri ne kadar rahatlatsada bundan sonraki haftalarda adımlarımızı daha sağlam atmamız gerektiğini bir kez daha ortaya koymuştur. Geçtiğimiz senelerden acı tecrübelerimiz olan kolay puan kayıplarının bu senede canımızı yakmasına izin vermemeli ve gerekli tüm tedbirleri almalıyız. Takımımıza tekrar kutluyor ve Hacettepespor karşılaşmasında başarılar diliyoruz.

  Takımımıza inanıyor ve güveniyoruz..

  BAYRAMPAŞALILAR

  Yorumlar

  1. ömer yıldız dedi ki:

   bende biletlerin 1 tl olmasından dolayı asılat daha fazla olduguna eminim mesala çogu insan bedava giriyordu şimdi 1 tl herkez veriyo uygulamya devam …

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20