• Sarıyer - Bayrampaşa maç sonucu ne olur ?

   • Sarıyer Kazanır (100%, 2 Oy)
   • Bayrampaşa Kazanır (0%, 0 Oy)
   • Berabere Biter (0%, 0 Oy)

   Toplam Oy : 2

   Loading ... Loading ...

 • Flash required

  REKLAM

  Yapımcı : Bayrampaşalılar
  Site Haritası : Sitemap
  İletişim: Mail Gönder

  Neden ? Nasıl ? Niçin ? isimli konuyu okuyorsunuz

  yazarYazar: Bayrampaşalılar | tarihYayınlanma Tarihi : 14 Ekim 2010 / 18:58 |

  Yazı başlığı bugünkü maç için herşeyi ifade ediyor aslında. Ligin güçlü ekibi karşısında ilk yarı 2-0 öne geçiyorsun. Rakip demorolize olmuş. Peki o zaman ;

  NEDEN ikinci yarı ilk yarıdaki oyunu sürdüremiyoruz ? NEDEN girmiş olduğumuz pozisyonları golle sonuçlandıramıyoruz ? NEDEN galibiyeti koruyamıyoruz ve iyi savunma yapamıyoruz ? Bu NEDEN soruları uzar gider..

  NASIL maçların genellikle ilk yarısında üstün oynuyoruz fakat ikinci yarılarda birden duruyoruz ? NASIL girdiğimiz gol pozisyonlarında beceriksizce davranıyoruz ? NASIL rakiplerimizden çok basit goller yiyoruz fakat zor atıyoruz ? Bu NASIL sorularıda uzar gider..

  NİÇİN geçen sezondan beri en büyük hastalığımız olan kolay gol yeme alışkanlığına çözüm bulamıyoruz ? NİÇİN kombine ataklar geliştirip rakiplerimizi sürklase edemiyoruz ? NİÇİN ikinci yarılarda özellikle son 10-15 dakikada gücümüz, enerjimiz tükenip kalıyor ve rakiplerle baş edemiyoruz ? Bu NİÇİN sorularıda uzar gider..

  Fakat baktığımızda görürüz ki NEDEN, NASIL ve NİÇİN soruları aslında aynı şeyi işaret etmektedir. Üçüde aslında aynı sorulardır ve üçününde cevabını bulmak, çözümünü üretmek belirli insanların işidir. Ve bu insanların bunu başarabilecekleri gün gibi ortadadır. Peki o zaman neden başaramıyoruz ve rakiplerimize çok kolay puanlar kaptırıyoruz.

  Daha ligin başı farkındayız ve biliyoruz. Ama geçen sürede bu takımda neden belirli bir istikrar çizgisi olmadığını anlayamıyoruz. Maça gayet iyi başlayan takımın ikinci yarı neden kesildiğini neden oynayamadığını anlayamıyoruz. Fakat umuyoruz ve ümit ediyoruz ki, takımımız bu belirsizlikten en kısa zamanda kurtulacaktır. Bizler taraftar olarak hiç bir zaman desteğimizi esirgemedik ve esirgemeyeceğiz. Ve inanıyoruz ki güzel ve güneşli günleri elbet göreceğiz. Bu inancımızın en kısa sürede gerçeğe dönüşmesi gerektiğinide biliyoruz.. Fazla geç olmadan, iş işten geçmeden..

  Facebook’ta Paylas

                                                                                     Sonraki sayfalar : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20